Mady Cmara była już o krok od opuszczenia Olympiakosu na ostatnim zimowym targu. Kilka drużyn LaLigi negocjowało jego ewentualne odejście z greckiego klubu, jednak już teraz wiadomo, że nie jest łatwo znaleźć porozumienie, gdy ktoś popadnie w konflikt z jego właścicielem.

Latem ubiegłego roku klub i zawodnik nie mogli dojść do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu, przez co pomocnik miał dość skomplikowany sezon do tego stopnia, że ​​nie grał od stycznia. Aż do tego otwartego i wciąż niezamkniętego nawiasu, Camara wzięła udział w 17 meczach. Przybycie Mendilibara nie oznaczało żadnej zmiany.

Kończy się 30 czerwca

Teraz zarówno agent zawodnika, jak i prawnik szukają w Hiszpanii rozwiązania trudnej do zrozumienia sytuacji piłkarza, który rozegrał 210 meczów w drużynie Pireusu. Na ostatnim zimowym targu Getafe było jedną z drużyn, która zapukała do ich drzwi, ale Olympiakos nie poddał się. Jej przywódcy po raz kolejny nalegali na odnowienie umowy, ale nie osiągnęli żadnego porozumienia.

Z przeszłością Ajaccio i RzymReprezentant Gwinei przyciąga uwagę zarówno w Serie A, jak i Ligue 1. Jego kontrakt wygasa 30 czerwca, a bieżący sezon oznacza sześć sezonów w greckiej piłce nożnej.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here