Luisa de la Fuente Analizował porażkę Hiszpanii w towarzyskim meczu z Kolumbią, drugą, odkąd został trenerem reprezentacji po pierwszej porażce ze Szkocją.

Druga porażka w reprezentacji: „Więcej uczysz się z porażek niż ze zwycięstw. Wiedzieliśmy, że to będzie wymagający mecz. Dobra w pierwszej połowie, ale w drugiej jest coś do poprawy. Chcieliśmy przeprowadzić kilka testów, zobaczyć zawodników, ale aby dalej chodzić i stawać się lepszym”.

Hiszpania 0-1 Kolumbia: podsumowanie i gole | Przyjazny

Dobra pierwsza połowa, ale w drugiej jest coś do poprawy

Ze źródła

Dwa różne czasy: „Daliśmy im możliwość gry w piłkę nożną, z przestrzeniami, częstego biegania z Luisem Díazem. James wyszedł bardzo zaangażowany i wygenerował wiele akcji. Cierpieliśmy o wiele więcej. W pierwszej połowie udało nam się strzelić gola więcej bramek i kontroli w meczu, w drugiej nie udało nam się odnieść takiego sukcesu.

James wyszedł bardzo zaangażowany i wygenerował wiele akcji

Ze źródła

Trzej debiutanci: „Cieszymy się z tego. Chcemy, aby mieli to doświadczenie. Mają przed sobą wspaniałą przyszłość i chcemy, aby mieli taką szansę w tych meczach, aby gdy będziemy grać o punkty, mieli już doświadczenie”.

Brazylia: „Już myślimy o Brazylii i poprawiamy to, co można poprawić w dzisiejszym meczu, aby taka sytuacja się nie powtórzyła. Wtorek to kolejny krok w kierunku osiągnięcia celu, jakim jest dotarcie do Eurocup w dobrej kondycji”.

Dowód „Chcieliśmy przeprowadzić testy, zobaczyć kilku zawodników, ale musimy nadal się doskonalić. Straciliśmy kontrolę i daliśmy im opcje na grę w piłkę. W drugiej połowie nie byliśmy w stanie odnieść takiego sukcesu”.

Chcemy przeprowadzić testy i zobaczyć kilku zawodników, ale musimy dalej się doskonalić

Ze źródła

Moment wyboru:„Chcieliśmy ocenić swój moment, grając z tak potężnymi rywalami. Chcieliśmy konkurować. Nie brakowało nam ambicji ani powagi. Wiemy tylko, jak grać, aby wygrać. Byliśmy bardzo blisko tego w pierwszej połowie. Wychodzą rozgniewani, bo nie lubią przegrywać. Nic nie usprawiedliwia porażki”.

Nie brakowało ambicji i powagi

Ze źródła

System gry „Nasz sposób gry jest bardziej rozpoznawalny od pierwszej połowy. To nie był sprawdzian meczu. Zagraliśmy tak, jak myśleliśmy, że możemy wygrać. Trudno nam było zareagować. W drugiej połowie graliśmy tak, jak nam pasowało. .”Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here