Trener reprezentacji Luis de la Fuente pojawił się na konferencji prasowej przed meczem z Brazylią W najbliższy wtorek na Bernabu oraz w rocznicę swojego debiutu jako trenera dał jasno do zrozumienia, że ​​„najbardziej zszokował mnie wpływ mediów”. Dobrze wypowiadał się o Winicjuszu, który stwierdził, że „jest zawodnikiem z najwyższej półki”.

Skład na Puchar Europy: „Lubię podwajać pozycje, ale to nie oznacza posiadania dwóch konkretnych pozycji na pozycję. Zobaczymy”.

Endrick: „Ma 17 lat, jest bardzo dobry, ale trzeba zachować ostrożność i dać im czas. W każdym razie porównuje się go do Pela. Nie mogą wytrzymać tej presji, nie można generować dla nich takiego stresu”.

Rok w kadrze narodowej: „To, co mnie najbardziej zszokowało, to wpływ mediów. Teraz czuję się znacznie bardziej komfortowo w sali prasowej”.

Winicjusz, czołowy zawodnik

Winicjusz: „Nie wiem, gdzie umieściłbym go na liście najlepszych, wiem, że jest czołowym graczem”.

Prawa strona: „Na tej pozycji nie ma żadnych obaw. Jest bardzo dobrze osłonięty. Jednym z celów tej koncentracji było zobaczenie graczy, których nie znałem lub znałem mniej, i to okazało się bardzo dobre”.

Finał Tokio w meczach z Brazylią: „To były detale, jak kij Bryana (Gila) w przypadku braku czegokolwiek. Potem, w dogrywce, strzelili nam gola po kontrataku, co było jedną z ich mocnych stron”.

Mecz Hiszpania-Brazylia może być półfinałem lub finałem mistrzostw świata

Esej ogólny: „To dziesiąty mecz Hiszpania-Brazylia, który mówi, czym jest ten mecz. Może to być półfinał lub finał Pucharu Świata. Z tym rywalem zawsze jest więcej skupienia”.

Pozytywne rzeczy: „Na zimnie, a potem myślę, że było znacznie lepiej, niż się wydawało. Pierwsza połowa była bardzo dobra. Kolumbia to zespół, a nie zespół społeczności sąsiedzkiej”.

Schemat: „To był czas, aby spróbować. Widzieliśmy bardzo dobre rzeczy w innym sposobie gry. Nie mamy czasu”.

Winicjusz i Kubarze: „Niepokoimy się o całą Brazylię. Znamy jej potencjał. Postaramy się wzmocnić nasze mocne strony. Każdy może grać”.

Rodri i jego nieobecność na ostatnich treningach: „On tam będzie. Dołączy po południu. Może grać”.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here