KKR vs SRH: Andre Russell i Harshit Rana popychają Kolkata Knight Riders do zwycięstwa 4 runami, bohaterstwo Heinricha Klaasena na próżno

Thriller z ostatnią piłką – Sprawdź, Mocne uderzenie – Sprawdź. KKR vs SRH w Eden Gardens miało to wszystko. Jeśli to blitzkrieg Russella pomógł KKR w zdobyciu dużej sumy, to Klassy Klaasen pomógł SRH prawie ścigać cel. Harshit Rana stworzył klejnotowe zaklęcie, które pomogło gospodarzom odnieść zwycięstwo po czterech rundach.

Sunrisers Hyderabad zdecydował się rzucić kręgle jako pierwszy po wygraniu losowania. Zespół Kolkata Knight Riders liczył na dobry początek, ale tak się nie stało. Jednak jedno z ich zagrań wyszło dobrze gospodarzom. KKR zdecydowało się zlekceważyć Rahmanullaha Gurbaza na rzecz Phila Salta i to posunięcie zdziałało cuda.

KKR Bank ostro atakuje Dre Russa

Philip Salt, debiutując w KKR, kontynuował wbij dobrą pięćdziesiątkę. Nadawał tempo gospodarzom, gdy reszta najwyższej klasy rozgrywkowej upadła. To był okropny mecz dla kapitana KKR Shreyasa Iyera. Powracający po roku pobyt Iyera na rynku trwał zaledwie 2 dostawy. T Natarajan zaatakował kapitana KKR za srebrną kaczkę, ku rozczarowaniu tłumu w Kalkucie.

KKR vs SRH, IPL 2024: Andre Russell i Harshit Rana popychają Kolkata Knight Riders do zwycięstwa 4 runami, bohaterstwo Heinricha Klaasena na próżno

Sunil Narine, który otworzył rundy, odszedł po zdobyciu 2 runów, podczas gdy Venkatesh Iyer zdołał zdobyć zaledwie 7 runów. Losy odwróciła jednak niższa klasa średnia KKR. Debiutant Ramandeep Singh uderzając 17 piłkami i 35 runami, przygotował grunt dla Andre Russella i Rinku Singha.

Następnie Andre Russell zapalił Niebo Kalkuty i jego blitzkrieg. Dre Russ dał sobie radę, pomagając KKR przekroczyć granicę 200 biegów. Karaibska gwiazda pozostała niepokonana notując 64 z 25 piłek, trafiając 3 czwórki i 7 gigantycznych szóstek. Rinku Singh również odegrał kluczową rolę, strzelając 23 runy.

Bohaterstwo Klaasena idzie na marne

Sunrisers Hyderabad liczyli na wspaniały start, który udało im się osiągnąć. Chociaż KKR stracił sporo piłek podczas gry w przewadze, swoją pierwszą ofiarę miał w postaci Manisha Pandeya, który zdobył 32 runy. Inny otwierający Abhishek Sharma również odszedł po zdobyciu równych serii.

Były kapitan Aiden Markram chciał przejąć stery. Jednak on również musiał odejść po rozegraniu 18 runów, a Varun Chakravarthy z łatwością go wyeliminował. Kłopoty spotkały SRH, gdy Sunil Narine skalpował Rahula Tripathiego, który próbował oddać mocny strzał. SRH zaczął tracić bramki, ponieważ wymagana szybkość biegu nadal rosła wykładniczo.

KKR vs SRH, IPL 2024: Andre Russell i Harshit Rana popychają Kolkata Knight Riders do zwycięstwa 4 runami, bohaterstwo Heinricha Klaasena na próżno

Heinrich Klaasen bohatersko podjął próbę odzyskania sił, a następnie ukarał Varuna Chakravarthy’ego i Russella. Porozmawiajmy o Shahbazie Ahmedzie, który był równie genialny. Jednak KKR uderzył późno i wyeliminował obu stałych pałkarzy w ostatniej partii meczu, a Harshit Rana zaprezentował oszałamiający pokaz.

Na 5 runów do ostatniej piłki Harshit Rana wyprodukował piłkę z kropką, a KKR odniósł sensacyjne zwycięstwo czterema runami.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

KKR vs SRH: Bohaterstwo Klaasena na próżno, gdy Russell i Rana zasilają Kalkutę i zapewniają sobie zwycięstwo po 4 rundach
Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here