KKR Playing XI vs SRH: No Rahmanullah Gurbaz, Phil Salt i Mitchell Starc debiutują w drużynie Kolkata Knight Riders

Phil Salt i Mitchell Starc otrzymali debiutanckie występy w IPL dla Kolkata Knight Rides. Fioletowa armia wystawiła mocny skład, a Rahmanullah Gurbaz nie znalazł się w Playing XI. Shreyas Iyer również powrócił do zespołu jako kapitan po nieobecności w zeszłym sezonie. Jednak wszystkie oczy będą zwrócone na angielskiego Phila Salta, ponieważ niszczycielski gracz zajmie środkową kolejność i utrzyma furtki.

Kolkata Knight Riders rozpoczynają swoją podróż IPL 2024 gospodarzem Sunrisers Hyderabad. Podczas losowania Shreyas Iyer wyjaśnił, że Phil Salt, Sunil Narine, Andre Russell i Mitchell Starc będą czterema zagranicznymi graczami w drużynie.

Czuję się fantastycznie (mówię o powrocie do zdrowia po kontuzji pleców). Dobrze trenowałem i rozegrałem kilka meczów. W ciągu ostatnich kilku sezonów błystki grały niesamowicie w kręgle i wszystkie z nich są na swój sposób zabójcze. Widzę trochę suchości na tej bramce i mam nadzieję, że to im pomoże. Dzisiaj grają Salt, Narine, Russell i StarcShreyas Iyer powiedział podczas losowania.

Kolkata Knight Riders grający w XI: Philip Salt (w), Venkatesh Iyer, Shreyas Iyer (c), Nitish Rana, Rinku Singh, Andre Russell, Sunil Narine, Ramandeep Singh, Mitchell Starc, Harshit Rana, Varun Chakaravarthy.

Subskrybenci Kolkata Knight Riders: Suyash, Pandey, Arora, Raghuvanshi i Gurbaz.

KKR wystawiło mocny zespół. Konfiguracja odbijania wygląda na mocną i agresywną. Phil Salt i Venkatesh Iyer utworzą mocny i agresywny duet na szczycie. Skipper Iyer pojawia się z numerem 3 i będzie mu towarzyszył Nitish Rana.

Środkowa kolejność składa się z dwóch niszczycielskich zawodników kończących, w postaci Rinku Singha i Andre Russella. Sunil Narine i Ramandeep Singh również będą filarami niższego szczebla. Mitchell Starc poprowadzi atak tempa wraz z Harshitem Raną.

Varun Chakravarthy i Narine zajmą się wirówką. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Suyash Sharma wejdzie później na boisko jako wpływowy zawodnik.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

KKR vs SRH WYNIK NA ŻYWO: Shahbaz i Klassen dają klasę Chakravarthy’emu, SRH potrzebuje 39 na 12, aby wygrać
Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here