KKR kontra SRH: Od Shreyasa Iyera kontra Pata Cumminsa po Head kontra Starc – zobacz bitwy kluczowych graczy

Zespół Kolkata Knight Riders (KKR) rozpocznie sezon IPL 2024 w kultowym Eden Gardens przeciwko Sunrisers Hyderabad (SRH) w trzecim meczu sezonu IPL 2024 w sobotę, 23 marca. Przed starciem KKR vs SRH przyjrzyjmy się rzut okiem na trzy pojedynki, które mogą zdecydować, która z dwóch drużyn rozpocznie kampanię IPL 2024 z dwoma punktami:

Obie drużyny nie miały dobrego IPL 2023, ponieważ przegapiły kwalifikacje do play-offów. Kalkuta zajęła siódme miejsce, a SunRisers musieli przejąć drewnianą łyżkę. Jednak dla obu drużyn będzie to nowy początek, pod wodzą innych kapitanów niż ci, którzy grali w zeszłym roku.

Shreyas Iyer opuścił IPL 2023 ze względu na operację kręgosłupa, ale w tym sezonie ponownie powróci na prowadzenie KKR. SRH zdecydowało się zastąpić Aidena Markrama australijskim speedsterem Patem Cumminsem na czele i również liczyło na zmianę losu.

Pat Cummins kontra Shreyas Iyer

Walka pomiędzy Patem Cumminsem i Shreyasem Iyerem, obydwoma kapitanami, jest kluczowa i może zaważyć na wyniku meczu. Cummins może zastosować strategię krótkiej piłki przeciwko Iyerowi, sprawdzając jego zdolność do radzenia sobie z nią. Skuteczna reakcja kapitana Kolkata Knight Riders może podnieść morale i pewność siebie zespołu.

Iyer pokazał swoje umiejętności, strzelając 26 runów w 2 rundach. Jego rundy obejmowały 4 granice i 1 sześć, ze współczynnikiem trafień 200,00. Pomimo tego, że miał do czynienia z piłkami z czterema kropkami, Iyerowi udało się skutecznie zmienić uderzenie, trafiając 4 pojedyncze.

Cumminsowi jednak nie udało się go odrzucić w żadnym ze spotkań, ponieważ Iyer okazał się groźnym przeciwnikiem. Bez żadnych bramek zdobytych przez Cumminsa, występ Iyera pozostał nienaruszony, demonstrując jego zdolność do skutecznego radzenia sobie z wyzwaniami australijskiego melonika.

Travis Head kontra Mitchell Starc

Travis Head miał niezwykły rok 2023, znacząco przyczyniając się do sukcesu swojego zespołu, co nieco utrudniło występy Indii zarówno w Pucharze Świata ODI 2023, jak i w Mistrzostwach Świata Testowych 2023. Sunrisers Hyderabad zabezpieczył swoje usługi za 6,25 crores INR, mając nadzieję, że jego wyjątkowa forma ich poprowadzi sięgnęli po swoje pierwsze trofeum od 2016 roku.

Australijski wszechstronny zawodnik zmierzy się ze swoim odpowiednikiem w nadchodzącym meczu, a nowa, potężna gra w kręgle Mitchella Starca będzie wyzwaniem dla będącego w formie Heada. To starcie w indyjskiej Premier League może znacząco wpłynąć na wynik meczu.

Załóżmy, że Starc generuje ruch wahadłowy i szew w świetle reflektorów w Ogrodach Edenu. W takim przypadku intrygujące będzie sprawdzenie, czy Head będzie w stanie zareagować agresywnie i zapewnić SRH zwycięski start.

Heinrich Klaasen kontra Sunil Narine

Kolejnym potencjalnym graczem, który może zmienić zasady gry SRH, jest potężny południowoafrykański odbijający, Heinrich Klaasen. Uważany za jednego z najlepszych pałkarzy T20, Klaasen może przyjąć wyższą pozycję odbijania w porównaniu z zeszłym rokiem, aby zmaksymalizować swój wpływ na SRH.

Biegłość Klaasena w walce ze spinnerami jest dobrze znana, co przygotowuje grunt pod intrygujący pojedynek z Sunilem Narinem. Podczas gdy Narine stracił 20 runów z 11 piłek, które rzucił do Klaasena w krykiecie T20, udało mu się też raz go zwolnić.

Chociaż ostatnie występy Narine były niespójne, doświadczony Hindus z Zachodu ma na tyle bystrości, aby opracować strategie skutecznego powstrzymania Klaasena. Fascynujące będzie obserwowanie, jak potoczy się ta walka podczas meczu.

Wybór redaktora

Aktualizacje na żywo PBKS vs DC IPL 2024: Wszystkie oczy zwrócone na Rishabh Pant po odejściu Warnera


Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here