W IPL Ramandeep Singh zadebiutował w barwach Mumbai Indians w 2022 roku. Na obecną edycję został kupiony przez KKR.

Ramandeep Singh rozpoczął karierę w indyjskiej Premier League (IPL) w drużynie Mumbai Indians, która kupiła go za podstawową cenę 20 lakh INR w sezonie IPL 2022. Przed sezonem IPL 2024 franczyza w Kalkucie nabyła usługi Ramandeepa Singha za jego podstawową cenę wynoszącą 20 lakh INR za bieżący sezon.

Ramandeep Singh pochodzi z Chandigarh i jest znany ze swoich dużych umiejętności uderzania. Znalazł się w centrum uwagi podczas trofeum Syeda Mushtaqa Ali w latach 2021–2022 dzięki imponującym 54 biegom w 23 piłkach przeciwko Odishie. Oprócz umiejętności odbijania Ramandeep Singh jest więcej niż przydatny, gdy trzyma piłkę w ręku.

W edycji IPL 2022 Ramandeep Singh rozegrał swój debiutancki mecz przeciwko Royal Challengers Bengaluru dla Mumbai Indians na stadionie MCA w Pune. Przed debiutem w KKR w 2024 roku w 5 meczach zdobył łącznie 45 runów ze skutecznością 112,50.

Ramandeep Singh również dodał zaskakujące elementy swoimi umiejętnościami gry w kręgle i rzucił kilka przyzwoitych zaklęć dla Bombaju. Jednak teraz będzie chciał dać z siebie wszystko, posługując się piłką dla drużyny Men in Purple and Gold.

Wynagrodzenie Ramandeepa Singha IPL

Rok Zespół IPL Wynagrodzenie
2022 Indianie z Bombaju 20 lakh INR
2024 Jeźdźcy Rycerzy z Kalkuty 20 lakh INR

Wybór redaktora

Wynik na żywo KKR vs SRH: Abhishek i Mayank rozpoczynają pościg za Hyderabadem


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here