Karthik i Rawat przepracowali niesamowitą liczbę 95 runów, dzięki czemu ich zespół wzrósł z 78/5 do 173/6 w 8,2 overów.

Po uratowaniu 38 meczów w pierwszym meczu IPL 2024 Dinesh Karthik jest pewien, że jego zespół, Royal Challengers Bangalore (RCB), będzie w stanie obronić cel 174 runów. Starszy pałkarz bramkarza wraz z Anujem Rawatem uratowali RCB przed upokarzającym upadkiem na stadionie MA Chidambaram.

W wywiadzie przeprowadzonym w połowie rundy Dinesh Karthik stwierdził, że chociaż brakuje im około 10 runów do normy, wciąż mają wystarczająco dużo punktów na szachownicy, aby się bronić. Powiedział:

Jest to bardzo dobre boisko i dobrze wygląda do odbijania. Jesteśmy nieco poniżej normy, więc musimy dobrze grać w ataku i rzucać się na kolana. Straciliśmy kilka bramek w środku pola, co nas zabolało. Z drugiej strony, gdybyśmy połączyli siły kilkoma szóstkami, mogłoby to zrobić różnicę. Gonienie 182-183 byłoby znacznie trudniejsze niż 173. Musimy dobrze grać, ale wiem, że jesteśmy do tego więcej niż zdolni.

IPL

Na swoim i Anuj Rawat stoisku składającym się z 95 rund powiedział:

Czujesz się trochę zardzewiały. Do samego końca odnajdywałem swoją formę. Nie szło gładko, ale to zrozumiałe. Bardzo się starałem; znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, a ja próbowałem nawiązać współpracę z młodym chłopakiem, który jest z nami już od jakiegoś czasu.

Dinesh Karthik zakończył grę, żartując, że to dobrze dla zespołu, że nie wystawi na boisko w drugiej rundzie, wskazując, że zostanie usunięty z boiska jako wpływowy zawodnik, którego zastąpią. „Najlepsze jest to, że może mnie nie być na boisku, co będzie dla nas jeszcze lepsze– rozłączył się.

Wybór redaktora

Aktualizacje na żywo CSK vs RCB IPL 2024: Mitchell odchodzi na 22, CSK potrzebuje 64 z 45, aby wygrać


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here