Przybycie Bumraha w ostatniej chwili jest mile widzianym wzmocnieniem dla Indian z Mumbaju i dodaje drużynie pewności siebie, gdy ta wyrusza w podróż po chwałę IPL. Dzięki rykowi publiczności i płomieniom w ramieniu do kręgli Bumrah z pewnością będzie siłą, z którą trzeba się liczyć przez cały turniej.

Indyjska Premier League (IPL 2024) ma dziś wieczorem eksplodować w akcji wraz z pierwszym starciem pomiędzy Chennai Super Kings (CSK) a Royal Challengers Bengaluru (RCB). Jednak w ostatniej chwili, która wywołała dreszcz ekscytacji wśród fanów Mumbai Indians (MI), ich gwiazdor Jasprit Bumrah dołączył do drużyny na kilka godzin przed otwarciem sezonu.

IPL

Przybywa zaginiony lew do Indian z Bombaju: Jasprit Bumrah

W piątek przedstawiciele Mumbai Indians w mediach społecznościowych z hukiem zajęli się tą wiadomością, publikując wideo, w którym witają Jasprita Bumraha z powrotem, z podpisem „Lew jest tutaj!” Obecność Bumraha to ogromny impuls dla drużyny z Bombaju, znanej z agresywnej odmiany krykieta.

Kluczowa rola do odegrania w IPL 2024

Od swojego debiutu w 2013 roku Jasprit Bumrah był kamieniem węgielnym ataku Indian z Mumbaju w kręgle, zdobywając imponujące 145 bramek w 120 meczach. Jego ogniste tempo i doskonała dokładność często wprawiają odbijających w oszołomienie. Oczekuje się, że Bumrah odegra kluczową rolę w kampanii IPL 2024, dzięki swojej umiejętności poprowadzenia nowego yorku do przodu i przybicia do niego piłki po śmierci.

Odkupienie po nieobecności Jasprita Bumraha po kontuzji

Podczas zeszłorocznego IPL Bumrah odpadł z powodu kontuzji, pozostawiając znaczną lukę w składzie drużyny Mumbai Indians w kręgle. Jednak niedawno powrócił do formy w serii Test przeciwko Anglii, prezentując swoje wyjątkowe umiejętności i stając na czele indyjskiego ataku w kręgle.

Jego zdobycz 6 bramek w drugim teście była decydującym momentem, pokazującym jego zdolność do rozbijania nawet najsilniejszych składów odbijających.

Podczas gdy Jasprit Bumrah odpoczywał przed czwartym testem, aby poradzić sobie z obciążeniem pracą, jego powrót na piąty test wyraźnie pokazał jego znaczenie dla indyjskiej drużyny.

Pierwsza bramka MI przeciwko Gujarat Titans

Teraz, w pełni sprawny i chętny do wykazania się, wszystkie oczy będą zwrócone na Jasprita Bumraha, który wejdzie na boisko dla drużyny Mumbai Indians w pierwszym meczu sezonu przeciwko Gujarat Titans, który odbędzie się w niedzielę na stadionie Narendra Modi w Ahmadabadzie.

Przybycie Bumraha w ostatniej chwili jest mile widzianym wzmocnieniem dla Indian z Mumbaju i dodaje drużynie pewności siebie, gdy ta wyrusza w podróż po chwałę IPL. Dzięki rykowi publiczności i płomieniom w ramieniu do kręgli Bumrah z pewnością będzie siłą, z którą trzeba się liczyć przez cały turniej.

Wybór redaktora

CSK vs RCB: Nowy kapitan, wyczerpany skład, CSK stoi przed trudnym zadaniem u siebie przeciwko RCB


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here