Dzien z Losowanie mistrzów Zdałem sobie sprawę, że wielu fanów chce, aby ich zespół był w takim szumie, a jednocześnie nie chcą, aby tak było. Gra w kwaterze oznacza przeżycie dwóch nocy na granicy emocji. Cóż za potrzeba cierpienia, dlaczego miałbym chcieć, aby moja drużyna wygrywała. Teraz, gdy mamy wiosnę, rozgrywki bardzo różnią się od tych rozgrywanych latem, na początku sezonu, ok

no nic się nie stanie, bo nerwy są daleko.

Wraz ze zmianą czasu sezon staje się poważny

a gry się cierpi, a nie cieszy. Te noce były dla nas trudne. Naprawdę źle. Kiedy gra się kończy, możesz poczuć przypływ szczęścia, ale te 90 minut (lub więcej) nerwów nie jest przyjemne. I nie zamienilibyśmy tego na żadne inne.

To nas zabija, ale nie możemy tego zostawić

. Uważaj na każdego, kto tego nie rozumie. Bardzo dobrze pamiętam ostatnio człowieka, który w środku pandemii rzucił na fasadę wiadomość, która brzmiała: „Cóż, wygląda na to, że można żyć bez piłki nożnej”.

Co za smutna osobowość

. I jak bardzo niektórzy ludzie są podekscytowani piłką nożną. Są ludzie, którzy oblizują wargi na każdy skandal w piłce nożnej, na każdy najazd w Federacji, wyobrażając sobie, że koniec gry jest coraz bliżej.

Nigdy nie znajdą niczego, co spodoba im się bardziej niż my lubimy piłkę nożną.

. Kochamy piłkę nożną. Piłka nożna to nie tylko jedenaście przeciwko jedenastu i piłce.

Ftbol to film przedstawiający kontrolę Zidane’a, który trwa dziewięć minut i można go zobaczyć siedzącego na muszli klozetowej

. Piłka nożna to spotykanie się z przyjaciółmi i wspominanie jedenastki Holandii w meczu 2:2 z Meksykiem na Mistrzostwach Świata w 1998 r. Piłka nożna to wyjazd, spotkanie uśmiechniętego dziecka w koszulce Twojej drużyny. W piątek byliśmy w La Elipa, piłkarskim sanktuarium redakcji, i rozegraliśmy jeden z tych meczów, które trwają nieokreślony czas. „Dopóki ktoś nie umrze” – krzyczy się zwykle, gdy dyżurny nowicjusz pyta, ile czasu mu zostało.

Spędziłbym dwa dni z rzędu kopiąc piłkę

. Nie, nie można żyć bez piłki nożnej.

Ta treść jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych użytkownikówŹródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here