W filmie opublikowanym przez IPL duet wdał się w rozmowę na różne tematy, począwszy od wydarzeń związanych z meczem, a skończywszy na wpływie kibiców na stadion.

Gwiazdy Chennai Super Kings, Rachin Ravindra i Shivam Dube, odegrali swoją rolę w zapewnieniu CSK pierwszego zwycięstwa w IPL 2024 przeciwko Royal Challengers Bengaluru w piątek. Po meczu duet spotkał się ze sobą na pogawędce, podczas której obaj okazali sobie wzajemny podziw.

Goniąc za celem 174, CSK wygrał mecz mając 8 piłek do stracenia. Rachin Ravindra zapewnił swojej drużynie elektryzujący start w swoim debiucie w IPL, strzelając 37 z 15 piłek na początku rund. Z drugiej strony Shivam Dube wszedł do zespołu jako zawodnik wpływowy i zakończył mecz trafieniem 28-piłowym, 34.

W filmie opublikowanym przez IPL duet rozmawiał o wydarzeniach podczas meczu, wpływie kibiców na stadionie oraz inspiracji Shivama Dube, który przyczynił się do dokończenia meczów.

Po prostu miło było współpracować z Rutu. Oczywiście robił to przez długi czas dla Chennai. Ma w sobie coś uspokajającego. Możliwość zbudowania partnerstwa z Jinx (Ajinkya Rahane) przed własną publicznością też była całkiem fajna– powiedział Rachin Ravindra.

Dube ze swojej strony powiedział, że ukończenie gry było niesamowitym uczuciem i że nauczył się tego od MS Dhoni.

Najnowsze wiadomości na temat IPL

To było niesamowite. Ja i Jadeja wciąż nie wyszliśmy z roku 2023 (ostateczny). Ukończenie gry dla Chennai jest dla mnie zawsze czymś innym. Tego nauczyłem się od Mahi Bhai i to właśnie staram się robić w każdym meczu. To bardzo miłe uczucie, gdy kończysz grę w ten sposób, a zwłaszcza pierwszą partię IPL. Więc czuję się bardzo dobrze– powiedział Dube.

Zapytany, czy był to jego świadomy wysiłek, aby pozostać niepokonanym, Dube odpowiedział: „W mojej głowie była tylko jedna rzecz. Obserwuj piłkę i graj. Ponieważ wiem, na co mnie stać, pozostając tam do końca.

Wybór redaktora

DRS, 23 marca: Jedno zrobione, jeszcze 73 przed nami;  RCB nie może przełamać czaru CSK i Chennai


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here