Stadion MA Chidambaram został pomalowany na żółto, a CSK odniosło zwycięstwo 6 bramkami nad RCB w pierwszym meczu IPL 2024

Wszechstronny zawodnik drużyny Chennai Super Kings, Shivam Dube, ujawnił, że doskonalił swoje umiejętności wykańczania meczów pod okiem byłego kapitana MS Dhoniego i tę lekcję stara się stosować w każdym meczu. Dube po raz kolejny pokazał swoje umiejętności, wykonując opanowane rundy 34*(28), których kulminacją było zdobycie zwycięskich runów dla drużyny w meczu otwierającym sezon IPL 2024 przeciwko Royal Challengers Bangalore na stadionie MA Chidambaram.

„Zakończenie gry dla Chennai jest dla mnie zawsze czymś innym. Tego nauczyłem się od Mahi Bhai i staram się to robić w każdym meczu. To naprawdę miłe uczucie, kiedy kończysz grę w ten sposób, szczególnie w pierwszej grze IPL. Dube powiedział w filmie opublikowanym przez IPL na X.

Pewność siebie Dube gwałtownie wzrosła od czasu jego znakomitych występów podczas zwycięskiej kampanii CSK w IPL 2023. Dzięki 418 runom w 16 meczach w zeszłym sezonie, ze średnią 38,00 i skutecznością 158,33, zapewnił sobie miejsce w indyjskiej serii T20I przeciwko Irlandii i Afganistanie w 2024 r.

Shivam Dube błyszczy w meczu CSK vs RCB:

Znany ze swojego talentu do kończenia meczów, umiejętności Dube były oczywiste, gdy w drugim T20I przeciwko Afganistanowi uderzył szybkim 63*, prowadząc Indie do triumfu sześcioma bramkami.

Leworęczny pałkarz po raz kolejny pokazał swoje opanowanie, prowadząc CSK do zwycięstwa i pozostając tam do końca inaugurującego sezon. Zastanawiając się, jak ważne jest dokończenie meczów dla swojej drużyny, szczególnie dla CSK, Dube wyraził swoją satysfakcję w filmie udostępnionym przez IPL na X.

Dube był wspierany przez nowozelandzkiego zawodnika Rachina Ravindrę, który rozegrał krótkie, ale efektowne rundy w liczbie 37(15), otwierając mecz u boku kapitana Ruturaja Gaikwada.

Wybór redaktora

Aktualizacje NA ŻYWO PBKS vs DC IPL 2024: Rishabh Pant gotowy na wielki powrót po 14 miesiącach


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here