Kontrowersyjna osobowość medialna, Daniela Regę rzucił ciężki cień na piosenkarza Burna Boy za ciągłe przechwalanie się swoim majątkiem netto.

Artysta Afrobeats w Internecie ujawnił, co planuje zrobić tym, których nie lubi.

Daniel Regha Burna chłopiec majątek netto
Daniela Regę.

Wyznał, że chce zdobyć ok pilot kto go wyrzuci nad domy tych, których nienawidzi, żeby zabronił sikać na ich dachy.

Daniel Regha ostro skrytykował go za złożenie takiego oświadczenia. Powiedział, że Burna Boy najwyraźniej szybko zapomniał, skąd pochodzi.

Daniel Regha Burna chłopiec majątek nettoDaniel Regha Burna chłopiec majątek netto
Burna Boy.

Stwierdził, że Burna Boy zawsze lubi okazywać niepotrzebny brak szacunku i jego zdaniem jego wartość netto wynika z tego, czego ludzie używają do robienia zakupów.

Daniel Rega napisał:

„Burn, wydaje się, że zapomniałeś o wymyślonej historii; Twój głos, piosenki i styl życia powinny reprezentować pozytywne zmiany, ale lubisz robić dokładnie to samo, okazując niepotrzebny brak szacunku! Cała Twoja wartość netto to pieniądze niektórych ludzi z transportu, więc przestań się przechwalać. W życiu chodzi o coś więcej niż tylko materialne wygody, bądź pokorny”

Zobacz post poniżej:

Cała Twoja wartość netto to pieniądze niektórych ludzi na zakupy Daniel Regha uderza w Burna Boy Kemi Filani blog min 1Cała Twoja wartość netto to pieniądze niektórych ludzi na zakupy Daniel Regha uderza w Burna Boy Kemi Filani blog min 1

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here