Po dwóch miesiącach przerwy Kohli strzelił 21 z 20 piłek w meczu otwierającym sezon IPL 2024, a RCB ostatecznie przegrał mecz sześcioma bramkami.

To nie był najlepszy powrót do krykieta dla Virata Kohli 22 marca. Po ostatniej grze w styczniu gwiazda RCB wyglądała nie najlepiej w pierwszym meczu IPL 2024. Po rozpoczęciu odbijania były kapitan nie mógł ruszyć dalej. Według jego wysokich standardów Kohli nie był nawet blisko swoich najlepszych wyników.

Na szczęście ma jeszcze 13 meczów, w których może udowodnić swoją siłę. Chciałby jednak rozpocząć kolejny udany sezon w meczu RCB vs PBKS na swoim własnym boisku, stadionie M Chinnaswamy. Gwiazdor zdecydował się trafić w siatkę i przygotować się przed pierwszym meczem RCB u siebie z partnerem otwierającym i obecnym kapitanem Fafem du Plessisem.

Duże nadzieje Virata Kohli związane z IPL 2024

Virat Kohli będzie miał dwie główne rzeczy na głowie: trofeum IPL i Puchar Świata T20 2024. Pomimo sukcesu z kijem, pałkarzowi nie udało się podnieść prestiżowego trofeum IPL. Rozgrywa swój 17. sezon w RCB i najwyższy czas, aby pałkarz choć raz poprowadził swoją drużynę do chwały, zanim ostatecznie zawiesi buty na kołku.

Puchar Świata T20 będzie na szczycie jego listy priorytetów. Po prawie 14 miesiącach nieobecności w najkrótszym formacie dla Indii, wielu przypuszczało, że widzieliśmy ostatniego z dwukrotnych „Zawodników Turnieju” Pucharu Świata T20. Ale w styczniu otrzymał ratunek. Teraz jedyne, o czym Kohli myślałby, to udany sezon IPL 2024 i przystąpienie do wielkiego wydarzenia z formą po swojej stronie.

Wybór redaktora

GT kontra MI: Shubman Gill rozpoczyna karierę kapitana od zwycięstwa, przedłużając pierwszą passę MI


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here