Hardik Pandya zastąpił Rohita Sharmę na stanowisku kapitana drużyny Mumbai Indians przed IPL 2024

Nowo mianowany kapitan Gujarat Titans, Shubman Gill, weźmie udział w inauguracyjnym spotkaniu IPL 2024 z drużyną Mumbai Indians (MI) Hardika Pandyi w Ahmadabadzie w niedzielę 24 marca. Co ciekawe, Gill zmierzy się ze swoim byłym kapitanem GT, z którym w przeszłości odnosił znaczne sukcesy dwa sezony.

Koleżeństwo pomiędzy Hardikiem i Gillem, które pielęgnowano podczas ich wspólnych chwil w Titans oraz w Team India, było widoczne w podnoszącym na duchu filmie udostępnionym przez Gujarat Titans na Instagramie, na którym uwieczniono Gilla serdecznie obejmującego Pandyę.

Znakomita przygoda Hardika Pandyi w GT:

Podczas swojej pracy w GT Pandya zaprezentował swoje wszechstronne talenty, znacząco wpływając na losy zespołu. Po zdobyciu tytułu IPL z GT w 2022 r. i zajęciu drugiego miejsca w zeszłym roku, Pandya łączy silne więzi z byłymi członkami drużyny, prowadząc ożywione rozmowy z graczami takimi jak Jayant Yadav i Rahul Tewatia.

Dokonując godnego uwagi posunięcia w listopadzie ubiegłego roku, Pandya powrócił do swojej poprzedniej franczyzy, Mumbai Indians (MI), po wymianie handlowej między obydwoma zespołami. Jego przygoda z GT przyniosła imponujące występy, a Pandya zgromadził 833 runy w 31 meczach, średnio 37,86 i skuteczność przekraczającą 133. Dodatkowo pokazał swoje umiejętności w kręgle, zdobywając 11 bramek dla zespołu, w tym najlepszy wynik 3/17 .

Wybór redaktora

DRS, 23 marca: Jedno zrobione, jeszcze 73 przed nami;  RCB nie może przełamać czaru CSK i Chennai


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here