Doktor Elise, odcinek 12, data premiery, godzina, podsumowanie i spoilery

Wciągająca opowieść o Doktor Eliza kontynuuje odcinek 12, którego premiera zaplanowana jest na środę, 27 marca 2024 r. o 21:30 JST. W miarę jak napięcie wzrasta, a Elise staje się celem zabójstwa politycznego, fani nie mogą się doczekać, aby odkryć zwroty akcji, które czekają w nadchodzącej części.

Doktor Elise Odcinek 11: Podsumowanie

W 11. odcinku Doktora Elise ceremonia wręczenia Orderu Róży Cesarskiej upamiętnia osiągnięcia Elise z udziałem księcia Lindena. Jednak uroczystość zostaje zepsuta, gdy król Minchester mdleje po wypiciu napoju podawanego przez Lindena. Elise szybko diagnozuje u niego zawał serca, co wymaga pilnej interwencji medycznej pod przewodnictwem wicehrabiego Vena. Pomimo ich wysiłków stan króla pozostaje krytyczny, co prowadzi do podejrzeń o nieczystą grę.

Wśród gości krążą szepty o zatruciu, które dotyczą Lindena. Pomimo zapewnień Elise o niewinności szlachta pozostaje sceptyczna. Michaił, brat Lindena, sugeruje jego potencjalną winę, sugerując spisek wewnątrz szlacheckiej frakcji. Sfrustrowana brakiem odpowiedzi na temat choroby króla, Elise konfrontuje się z Linden, ale pod koniec odcinka staje w obliczu zasadzki członków szlacheckiej frakcji, pozostawiając jej los niepewny.

Doktor Elise, odcinek 12, data i godzina premiery

Doktor Eliza Odcinek 12 zadebiutuje w lokalnych japońskich sieciach o 21:30 czasu JST w środę, 27 marca 2024 r. Dla widzów z zagranicy dostępność odcinka różni się w zależności od strefy czasowej, przy czym w większości regionów zostanie wyemitowany w ciągu dnia w środę, zgodnie z czas wydania w Japonii.

Oto zestawienie czasów publikacji w różnych strefach czasowych:

  • Światło dzienne Pacyfiku: środa, 27 marca 2024 r., o 5:30
  • Wschodnie światło dzienne: środa, 27 marca 2024 r., o 8:30
  • Średnia Greenwich: środa, 27 marca 2024 r., o 12:30
  • Środkowoeuropejski: środa, 27 marca 2024 r., o 13:30
  • Indyjska norma: środa, 27 marca 2024 r., o 18:00
  • Norma filipińska: środa, 27 marca 2024 r., o 20:30
  • Norma japońska: środa, 27 marca 2024 r., o 21:30
  • Australijski standard centralny: środa, 27 marca 2024 r., o 23:00

Międzynarodowi fani mogą złapać Doktor Eliza Odcinek 12 na Crunchyroll około godzinę po pierwszym wyemitowaniu w Japonii. Dzięki szerokiej dostępności i obszernej bibliotece Crunchyroll pozostaje popularną platformą do przesyłania strumieniowego najnowszych odcinków seriali anime, w tym Doktor Eliza.

Doktor Elise, odcinek 12, odliczanie

Czego można się spodziewać po Doktorze Elise, odcinku 12

Chociaż nie ma żadnych spoilerów na temat odcinka 12, pojawia się mnóstwo spekulacji na temat losu Elise po ataku, którego doznała w poprzednim odcinku. Oczekuje się, że zostanie uratowana przez Sir Venta, który bacznie ją obserwuje pod rozkazami króla.

Co więcej, odcinek 12 prawdopodobnie zagłębi się w podróż Elise ku akceptacji jako lekarz. Zajmując się chorobą króla i oczyszczając imię Linden, może w końcu zdobyć tytuł lekarza, co będzie stanowić kamień milowy w jej burzliwej podróży.

W miarę jak fabuła się zagęszcza i tajemnice wychodzą na jaw, Odcinek 12 obiecuje dostarczyć napięcia, intrygi, a być może nawet nieoczekiwanych rewelacji. Każdy odcinek opiera się na poprzednim, a fani mogą spodziewać się kolejnego wciągającego rozdziału sagi Doktor Eliza.

Bądź na bieżąco, gdy historia się rozwinie, a los Elise wisi na włosku w 12. odcinku Doktor Eliza!

Shivama Kumara

Cześć, jestem Shivam Kumar. Studiuję dziennikarstwo z wyróżnieniem na Uniwersytecie IP. Uwielbiam umiejętność pisania i nie mogę się doczekać, aby nauczyć się więcej w tej dziedzinie. Poza tym uwielbiam podróżować i codziennie doświadczać nowych rzeczy….Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here