Fioletowa czapka IPL 2024: Mustafizur Rahman na czele Fioletowej czapki IPL 2024 z 4 bramkami, Cameron Green drugi z 2 bramkami

Rozpoczął się IPL 2024, a wraz z nim wyścig meloników o najwyższe miejsce w Purple Cap. Pasterz z Bangladeszu Mustafizur Rahman objął zdecydowane prowadzenie w wyścigu o największą liczbę bramek. Gdy CSK w pierwszym meczu zdeklasował RCB różnicą 6 bramek, to Mustafizur zabłysnął swoim oszałamiającym zaklęciem.

Melonik z Bangladeszu był decydujący dla CSK. Zdobył oszałamiającą czwórkę, która zmiażdżyła środkową część RCB. Rozrusznik lewego ramienia zdobył po 2 bramki w pierwszych 2 overach, zadając potężny cios swoim głównym rywalom. Dla RCB Cameron Green zdobył 2 szybkie bramki.

IPL

IPL 2024 – Fioletowa czapka

punkt sprzedaży Gracz Mata Wkt 4 tyg 5w
1 Mustafizur Rahman (CSK) 1 4 1 0
2 Cameron Zielony (RCB) 1 2 0 0
3 Deepak Chahar (CSK) 1 1 0 0
4 Yash Dayal (RCB) 1 1 0 0
5 Karn Sharma (RCB) 1 1 0 0

1. Mustafizur Rahman – Gwiazdą wieczoru był Pacer z Bangladeszu. Jego Four-fer zaliczył swoje najlepsze zaklęcie w IPL. Gdy RCB rozpoczęło swoją szarżę mocnym akcentem, Rahman zdobył 4 szybkie bramki, znacznie na drodze kibiców Chepauk. Wśród jego ofiar znaleźli się między innymi Faf du Plessis, Rajat Patidar, Virat Kohli i Cameron Green.

2. Cameron Green – Mimo nudnego występu Cameron Green błyszczał jasno dla Royal Challengers Bengaluru. Dołożył kilka podbiegów i dobrze radził sobie z piłką. Green, wykorzystując swój wzrost, rzucił kilku dobrych bramkarzy i zdołał skalpować 2 bramki Ajinkyi Rahane i Daryla Mitchella.

3. Deepak Chahar – W swoim pierwszym zaklęciu został uderzony przez Fafa du Plessisa 17 runami. Ale niezawodny i wszechstronny zawodnik zmienił końcówki, aby zapewnić mocny zwrot. Chahar wysłał Glenna Maxwella na złotą kaczkę z dostawą, której nie da się odtworzyć. Australijczyk próbował wykonać cięcie w końcówce, ale udało mu się posłać piłkę w bezpieczne i wygodne rękawiczki MS Dhoni.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

CSK vs RCB, IPL 2024: Ruturaj Gaikwad zaczyna od zwycięstwa 6 bramek, a RCB przegrywa ósmy mecz z rzędu w Chennai


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here