Pant w końcu powrócił dzisiaj do gry po 15 miesiącach przerwy w grze i strzelił 18 runów w meczu przeciwko Punjab Kings.

Rywale na boisku i przyjaciele poza nim! Nicholas Pooran z Lucknow Super Giants (LSG) odegrał rolę w powrocie Rishabh Pant. Pooran, który przeżył wypadek samochodowy w 2015 roku, aż za dobrze wie, jak trudno jest mu wrócić do międzynarodowego krykieta.

Pooran przeszedł dwie operacje, aby naprawić złamanie lewego ścięgna rzepki i prawej kostki. Potem potrzebował półrocznego odpoczynku, zanim na nowo zaczął uczyć się chodzić. Dowiedziawszy się o wypadku Panta, gwiazda Indii Zachodnich skontaktowała się z bramkarzem i pomogła mu w powrocie na boisko.

IPL

W rozmowie z IANS powiedział, że cieszy się z powrotu Rishabha Panta. Powiedział:

„Naprawdę ekscytujące czasy dla krykieta ogólnie, szczególnie w Indiach. Jak dotąd w swojej karierze był niesamowity i był jedną z najjaśniejszych gwiazd Indii. To takie przyjemne i satysfakcjonujące widzieć, że wkrótce będzie w parku. Myślę, że wszyscy nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jak mu pójdzie, jestem naprawdę podekscytowany i bardzo szczęśliwy z jego powodu. ”

„Wiem, że ostatnie 12-14 miesięcy było dla niego prawdziwym wyzwaniem, podczas których przeżył najczarniejsze dni w swoim życiu. Został jednak pobłogosławiony i teraz dostał kolejną szansę na rozegranie meczu. Naprawdę mam nadzieję, że nadal będzie czerpał przyjemność z gry, wyrażał siebie i pokazał światu talent, którym został obdarzony.”

Wybór redaktora

Aktualizacje na żywo PBKS vs DC IPL 2024: Porel wpada w szał, zasila DC do 173/8


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here