SDo premiery pozostały już tylko dwa miesiące pierwszy Puchar Świata w historii Ligi Królewskiej które będą obchodzone w Meksyk i nadal spotykamy się, jeszcze przez tydzień, z nowymi zespołami zaproszonymi do zawodów.

Rozbudowa tego projektu jest już rzeczywistością i 32 drużyny Spotkają się w maju przyszłego roku na Pucharze Świata w Kings. W sumie do Kings League Spain and America będzie należeć aż 20 drużyn, więc 12 to goście, z czego znamy już sześć. Neymar, Gtze, Ferdinand… Do zespołu dołączyło wielu historycznych graczy, a teraz także Hazard, który również będzie grał w swoim zespole.

Eden Hazard i Cline Dept poprowadzą Deptostra FC

Były zawodnik Real Madryt i Chelsea, wśród innych zespołów dołącza do projektu, który stworzył Gerarda Piqu wraz z wieloma streamerami ponad rok temu. Belg w wieku 33 lat jest już na emeryturze i zdecydował się dołączyć do zawodów, które nadal generują globalny wpływ.

Dział Cline być prezydentem Deptostra FC i skorzystaj z pomocy Edena Hazarda, który jest ich gwiazdą kontraktu Puchar Świata Królów. Belgijski napastnik triumf w Premier League a w swoich palmares ma ligi z wielu krajów, takich jak hiszpański, francuski i angielski. Ponadto zdobył Liga Mistrzów w 2022 r. i w Puchar Świata 2018 Został wybrany Srebrną Piłką. Gwiazda, którą trudno przebić.

Kim jest belgijski twórca treści Cline Dept?

Belg Cline Jest twórczynią treści z największą liczbą subskrybentów i najczęściej oglądaną na świecie w YouTube w 2023 r. Jej kanał poświęcony piłce nożnej najszybciej osiągnął 10 milionów subskrybentów, a przekroczyło już 25 milionów za niecały rok.

Niektóre gwiazdy piłki nożnej lubią Kylian Mbapp, Gareth Bale i Alisha Lehmann przeszły przez Twój kanał. Teraz jako prezes Deptostra FC rejestruje belgijskiego cracka jako kapitana reprezentować swój kraj i walczyć o pastwisko, które trafia do zwycięzcy Pucharu Świata Królów.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here