Harry Maguire i Kyle Walker wycofują się z reprezentacji Anglii z powodu kontuzji

Obrońca Manchesteru United Harry Maguire i kapitan Manchesteru City Kyle Walker wycofali się z kadry Anglii po kontuzji podczas sobotniej porażki z Brazylią 1:0.

Maguire (31 l.) i Walker (33 l.) rozpoczęli mecz na Wembley. Jednak Walker doznał kontuzji na początku pierwszej połowy i po 20 minutach zastąpił go Ezri Konsa, a Maguire’a zastąpił Lewis Dunk w 67. minucie.

Obaj opuścili obóz w Anglii na wszelki wypadek i zostaną teraz poddani ocenie przez swoje kluby, gdyż opuszczą wtorkowy mecz z Belgią.

Bramkarz Crystal Palace Sam Johnstone, który w sobotę był niewykorzystanym rezerwowym, również na wszelki wypadek wycofał się ze składu.

Bramkarz Burnley James Trafford i obrońca Man City Rico Lewis przeszli ze składu do lat 21 i dołączyli do drużyny seniorów.

31 marca Man City zmierzy się z liderem ligi Arsenalem, a 30 marca Manchester United zmierzy się z Brentford.

Sportowiec Wcześniej informowaliśmy, że skrzydłowy Arsenalu Bukayo Saka wycofał się z kadry Anglii na początku tego tygodnia jako środek ostrożności.

22-letni Saka został powołany do początkowego 25-osobowego składu Garetha Southgate’a, ale wrócił do Arsenalu na pozostałą część przerwy międzynarodowej.

Southgate potwierdziło również, że napastnik Harry Kane opuści mecz Anglii z Belgią z powodu kontuzji kostki.

30-letni kapitan reprezentacji Anglii przełożył porażkę z Brazylią z powodu problemu, którego nabawił się po zderzeniu ze słupkiem bramki pod koniec wygranego 5:2 meczu Bayernu Monachium z Darmstadt w Bundeslidze.

We wtorek na Wembley Anglia zmierzy się z Belgią.