Śmiech Wykorzystuje nieliczne okazje, jakie ma do pojawienia się na boisku. Twój wkład i Twój ofensywny wpływ Ich liczba znacznie przewyższa niedobory minut, które on ma. Jego statystyki mogą nie przyciągać uwagi, jeśli spojrzymy na nie osobno na przestrzeni lat. siedem gier który się z nim spierał Real Madryt pomiędzy Liga, Puchar i Superpuchar (nie został wydany w Lidze Mistrzów). Jeśli jednak zestawimy je razem, scenariusz się zmieni.

Śmiech grał 98 minut od swojego debiutu 6 stycznia w Pucharze przeciwko Arandinie. Albo co to jest to samo, praktycznie składa się na kompletną grę. Cóż, w tym „meczu”, który rozegrał turecki klejnot, pięć razy oddał strzały na bramkę, dwukrotnie trafił w słupek, strzelił gola i spowodował rzut karny. „Gra” Gülera to „wielka gra”z więcej niż znaczącym efektem ofensywnym.

Właściwie nie ma partii, w której Śmiech nie pozostawił śladu jego ogromnej jakości. Dzień jego debiutu w Pucharze przeciwko Arandinie faulował słupekprzeciwko Gironie spowodował karę że Joselu zakończy się porażką w meczu z Celtą strzelił swojego pierwszego gola jako madridista i w ostatnią sobotę przeciwko Osasunie uderzył piłką w poprzeczkę w swojej próbie zaskoczenia Sergio Herrerę z 50 metrów.

Ancelotti kontynuuje plan

Ancelotti chwali strzał Gülera: „Tylko wielki talent może zobaczyć coś takiego…”La Liga

Wszystko to w połączeniu z koniecznością wykorzystania tych kilku minut, które rozegrał w większości z siedmiu meczów, w których rozegrał. I nie licząc na Arandinaw którym był właścicielem i rozegrał 59 minutwychodzi średnio sześć minut na mecz w pozostałych sześciu spotkaniach, w których brał udział.

Śmiech nadal podaje powody Ancelottiego mieć większe znaczenie, ale na razie trener kontynuuje ustalonego planu z Turkiem w jego pierwszym roku gry w Realu Madryt i biorąc pod uwagę jego młodość. „To, że Güler nie gra, jest kwestią rywalizacji z innymi. Wybieram 11 zawodników, którzy grają, a niektórym z nich trudno jest dostać się do składu, ponieważ stracili dużo czasu z powodu kontuzji. „Jest bardzo młody i musi uzbroić się w cierpliwość”.Ancelotti wyjaśnił wówczas.

Twój wybór na „ratunek”

W tym sensie do Śmiech Jego przygoda z drużyną narodową będzie dla niego dobra, jeśli dostanie minuty i zrobi krok do przodu w swoich ustawieniach. Wszedł do telefon z Türkiye i zmierzy się z dwoma meczami towarzyskimi u siebie: w piątek z Węgrami i w przyszły wtorek z Austrią. Dwa mecze, w których z pewnością zgromadzi dobre kilka minut.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here