Oprócz Minz drużynie Gujarat Titans zabraknie także weterana Pacyfiku Mohammeda Shamiego, który niedawno przeszedł operację z powodu problemów z piętą.

W ramach strategicznego posunięcia drużyna Gujarat Titans (GT) wzmocniła swój skład na indyjską Premier League (IPL 2024), dodając BR Sharatha w miejsce kontuzjowanego Robina Minza.

IPL

Poznaj BR Sharatha

BR Sharath, utalentowany bramkarz pochodzący z Karnataki, został zatrudniony przez Gujarat Titans, aby wypełnić pustkę powstałą po kontuzji Minza. Dzięki imponującym wynikom w krajowym krykiecie Sharath wnosi cenne doświadczenie do drużyny GT.

Występując w 28 meczach T20, 20 meczach pierwszej klasy i 43 spotkaniach na liście A, Sharath jest gotowy odcisnąć swoje piętno na arenie IPL. Dołącza do Tytanów za podstawową cenę 20 INR Lac.

Robin Minz: porażka Gujarat Titans

Robin Minz, który na początku tego miesiąca uległ drobnemu wypadkowi rowerowemu w Ranchi, został zmuszony do wycofania się z IPL z powodu odniesionych obrażeń.

Jednak ojciec Minza zapewnił fanów, że utalentowany pałkarz jest na dobrej drodze do powrotu do zdrowia i oczekuje się, że wkrótce powróci do pełnej formy.

Minz przyciągnęła uwagę podczas aukcji w zeszłym roku, oferując ofertę w wysokości rupii indyjskich. 3,60 crore od Gujarat Titans, co czyni go jednym z obiecujących młodych talentów w lidze.

Straty Gujarat Titans w IPL 2024

Oprócz Minz drużynie Gujarat Titans zabraknie także weterana Pacyfiku Mohammeda Shamiego, który niedawno przeszedł operację z powodu problemów z piętą. Zespół odczuje nieobecność Shamiego, ale wraz z dodaniem Sharatha Tytani chcą utrzymać przewagę konkurencyjną w sezonie IPL 2024.

Dzięki tym strategicznym zmianom Gujarat Titans przygotowują się, aby wywrzeć dobre wrażenie na nadchodzącym turnieju IPL, pokazując swoją głębię i odporność w obliczu wyzwań.

Wybór redaktora

CSK vs RCB: Nowy kapitan, wyczerpany skład, CSK stoi przed trudnym zadaniem u siebie przeciwko RCB


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here