Hardik Pandya wraca do Ahmedabad jako kapitan drużyny MI, a Shubman Gill stara się zastąpić wolne stanowisko pozostawione przez Pandyę.

Gujarat Titans (GT) i Mumbai Indians (MI) zmierzą się w ekscytującym pojedynku indyjskiej Premier League (IPL) 2024 w niedzielę, 24 marca. Kibice nie mogą się doczekać tego meczu, który odbędzie się w legendarnym stadionie krykietowym Narendra Modi Stadion w Ahmadabadzie, na którym obie drużyny rozpoczynają nową erę z nowymi kapitanami na czele w IPL 2024.

Podgląd GT vs MI

Głównym tematem dyskusji po tym pojedynku będzie sposób, w jaki Pandya prowadzi MI w swoim pierwszym meczu jako nowy kapitan drużyny. Dokonując transakcji całkowicie za gotówkę poza sezonem, MI nabyło Pandyę od GT. Następnie MI ogłosiło, że wszechstronna gwiazda obejmie stanowisko nowego kapitana drużyny. Rohit Sharma piastował to stanowisko od IPL w 2013 roku i poprowadził MI do pięciu trofeów IPL. Pandya, której powierzono obowiązki przywódcze, będzie w centrum uwagi.

W przypadku GT Shubman Gill będzie starał się dopasować do ogromnych oczekiwań pozostawionych przez Pandyę. Gill był najzdolniejszym pałkarzem Gujarat Titans w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Czas jednak pokaże, jak poradzi sobie z presją kapitana i jak wpłynie to na jego odbijanie. Gill zdobył w zeszłym roku Orange Cap, ale tym razem nie będzie to łatwe ze względu na dodatkową odpowiedzialność. W przypadku GT wszystkie oczy będą zwrócone na Spencera Johnsona, lewego skrzydłowego z Australii. Warto zwrócić uwagę na wszechstronnego afgańskiego Azmatullaha Omarzaia, który może znaleźć się w jedenastce.

Bezpośrednie starcie GT vs MI

Tytani z Gudżaratu: 2

Indianie z Bombaju: 2

Raport dotyczący prezentacji GT vs MI

W zeszłym sezonie Ahmedabad miał jedną z najwyżej punktowanych nawierzchni w turnieju, co szczególnie sprzyjało odbijaniu. Łączna liczba bramek w pierwszej rundzie wynosiła średnio tylko około 200, a końcowa furtka była równie dobra. Przewiduje się, że w przypadku tego meczu boisko zachowa się podobnie.

Raport pogodowy GT vs MI

Bez prognoz deszczu na niedzielny mecz GT vs. MI IPL 2024, który rozpocznie się o 19:30 czasu wschodniego, zgodnie z najnowszą prognozą pogody dla Ahmedabadu fani mogą spodziewać się nieprzerwanego meczu.

Szczegóły meczu

Turniej: IPL 2024

Mecz: Tytani z Gujarat kontra Indianie z Bombaju

Data: 25 marca 2024 r

Czas: 19:30 czasu wschodniego

Lokal: Stadion krykietowy Narendry Modi w Ahmadabadzie

Audycja: Sieć gwiazd sportowych

Przekaz na żywo: Kino Jio

Najnowsze wiadomości na temat IPL

GT vs MI Prawdopodobna gra w XI

Tytani z Gudżaratu: Shubhman Gill (kapitan), Wriddhiman Saha (bramkarz), B Sai Sudarshan, Azmatullah Omarzai David Miller, Shahrukh Khan, Rahul Tewatia, Rashid Khan, Umesh Yadav, Spencer Johnson, Mohit Sharma.

Indianie z Bombaju: Rohit Sharma, Ishan Kishan (tydzień), Tilak Verma, Hardik Pandya (c), Nehal Wadhera, Tim David, Mohammed Nabi, Piyush Chawla, Jasprit Bumrah, Kwena Mafaka, Kumar Karthikeya.

Wybór redaktora

RR vs LSG na żywo: losowanie o 15:00, Rajasthan i Lucknow celują w zwycięski start


Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here