GT vs MI: W niedzielę doszło do kolejnej przerwy w meczu RR vs LSG.

Mecz GT vs MI niewątpliwie musi być jednym z najbardziej poszukiwanych meczów w IPL i rok 2024 nie będzie wyjątkiem. Biorąc pod uwagę, że z obu stron w walce biorą udział tacy zawodnicy jak Rohit Sharma, Hardik Pandya i Shubman Gill, zainteresowanie meczem jest większe niż oczekiwano. Miejsce meczu również było idealne – spotkanie odbyło się na stadionie Narendra Modi w Ahmadabadzie.

IPL

Po tym, jak zdecydował się najpierw grać w kręgle, Mumbai ograniczył Gujarat do… biegania. Jednak już w pierwszych rundach meczu miał miejsce drobny incydent, który na chwilę odwrócił uwagę od krykieta. Podczas 15. rundy Gujarat pies wtargnął na boisko, gdy Hardik rzucał kręgle do Davida Millera.

Zdarzenie nie było nic poważnego, gdyż pies wkrótce opuścił teren zabawy, nie powodując większych zakłóceń.

GT kontra MI, IPL 2024

Mocno wyczerpana drużyna z Bombaju dobrze sobie poradziła, ograniczając Gujarat do zaledwie 168/6. Pomimo dobrych startów, żaden z odbijających nie był w stanie nabrać tempa i zwiększyć wskaźnika punktacji. Duża w tym zasługa Jasprita Bumraha, który w czterech overach wrócił z wynikiem 3/14. Gerald Coetzee również spisał się znakomicie w swoim debiucie, kończąc z wynikiem 2/27 w czterech overach.

Tymczasem nie była to jedyna przerwa, jaka miała miejsce w niedzielę. W pierwszym meczu pomiędzy RR i LSG pękły przewody kamery pająka, co spowodowało opóźnienie meczu.

Wybór redaktora

Aktualizacje na żywo GT vs MI, IPL 2024: Rohit Sharma i Naman Dhir przejmują kontrolę po upadku Ishana


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here