Gujarat i Mumbai mierzyły się ze sobą w 4 meczach w IPL. Z tych 4 meczów Gujarat wygrał 2, a Mumbai zwyciężył 2 razy

Trwa intrygujące spotkanie podczas niedzielnego meczu IPL 2024, kiedy Gujarat Titans zmierzą się z Mumbai Indians na stadionie Narendra Modi w Ahmadabadzie. Hardik Pandya jest gotowy po raz pierwszy poprowadzić Indian Mumbai przeciwko swojej poprzedniej drużynie, Gujarat Titans, której dowodzi niedawno mianowany kapitan Shubman Gill. Przyjrzyjmy się bitwom głównych graczy przed długo oczekiwanym pojedynkiem GT vs MI.

Walka Rohita Sharmy ze Spencerem Johnsonem

Dawny Indianie z Bombaju Kapitan Rohit Sharma, gdy w niedzielę wejdzie na boisko, stanie przed poważnym sprawdzianem. Decyzja kierownictwa zespołu o zastąpieniu Rohita Sharmy na stanowisku kapitana wywołała powszechną krytykę.

Pomimo tego, że nie jest już kapitanem, Rohita Sharmy ponosi odpowiedzialność za dobre rozpoczęcie swojej drużyny. Może jednak stanąć przed wyzwaniem ze strony australijskiego lewego speedstera Spencera Johnsona, który ma zadebiutować w lidze IPL przeciwko MI. Obecność Johnsona podczas gry w przewadze może stanowić zagrożenie dla odbijania Rohita Sharmy.

Statystyki ESPNcricinfo pokazują, że od 2019 roku Rohit Sharma był siedmiokrotnie odrzucany przez zawodników grających na lewej ręce w 29 spotkaniach IPL, a wskaźnik trafień wyniósł 97,54. Sugeruje to, że Rohit może potrzebować ostrożności w obliczu umiejętności Johnsona w kręgle, aby uniknąć wczesnych niepowodzeń w meczu.

Shubman Gill kontra Jasprit Bumrah

Jednym z najbardziej oczekiwanych pojedynków zawodników w niedzielnym meczu Gujarat Titans vs Mumbai Indians jest mecz pomiędzy Shubmana Gilla i Jasprit Bumrah. Gill miał znakomity wynik w IPL 2023 i jako nowy kapitan GT zamierza kontynuować swoje imponujące występy.

Jednak stoi przed wyzwaniem obsługi jasprit bumrahod samego początku niesamowita gra w kręgle. Bumrah, który opuścił IPL 2023, nie może się doczekać mocnego powrotu. 30-letni indyjski melonik tempa jest w wyjątkowej formie we wszystkich formatach, dzięki czemu tę bitwę warto oglądać w nadchodzącym meczu.

Gillowi udało się zdobyć 25 runów w 7 rundach. Podczas odbijania trafił 3 granice, ale nie był w stanie pokonać lin na szóstkę. Gill stawił czoła 9 piłkom punktowym, ale skutecznie zmienił uderzenie, wykonując 9 pojedynczych i 2 podwójne. Pomimo jego wysiłków Bumrahowi udało się go raz zwolnić, a Gill uzyskał średnio 25,00 przeciwko melonikowi. Ze współczynnikiem trafień wynoszącym 108,69 Gill stawił czoła łącznie 23 piłkom, a jego ogólny wskaźnik trafień w tych spotkaniach wyniósł 6,52.

Hardik Pandya kontra Rashid Khan

Kapitan Indian Mumbai Hardika Pandyi zmierzy się ze swoim byłym kolegą z drużyny Rashidem Khanem w znaczącej bitwie umiejętności. Afgańska gwiazda posiada szeroką gamę odmian, które mogą sprawić kłopoty nawet najlepszym pałkarzom na świecie. Jednak Hardik Pandya zamierza potwierdzić swoją dominację nad Rashidem Khanem i wywrzeć na nim presję podczas meczu.

W bezpośredniej walce pomiędzy Hardikiem Pandyą jako pałkarzem i Rashidem Khanem jako melonikiem, Pandya zdołał zdobyć 27 runów w 6 rundach. W trakcie swoich uderzeń Pandya stawił czoła 22 piłkom punktowym i trafił 11 pojedynczych i 2 podwójnych piłek. Rozbił także 2 szóstki, ale w inny sposób nie znalazł liny ograniczającej. Przy współczynniku trafień wynoszącym 72,97 Pandya stawił czoła łącznie 37 piłkom, co dało ogólny wskaźnik trafień w tych spotkaniach na poziomie 4,37. Dodatkowo Rashidowi Khanowi udało się dwukrotnie zwolnić Pandyę, uzyskując średnią 13,50 przeciwko melonikowi.

Wybór redaktora

DRS, 24 marca: W niezapomnianą sobotę Klaasen i Russell wyróżniają się


Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here