Tydzień “Discover Samsung” trwa w najlepsze, a dzisiejsza limitowana oferta obejmuje mocno przecenione jednostki Galaxy S24+. Jeśli szukasz najnowszego telefonu od Samsunga, ale nie potrzebujesz rysika S Pen i nie zależy Ci na absolutnie najlepszym aparacie, to przy tej cenie jest to świetna opcja.

Dla kupujących bez blokady operatora Samsung aktywował swoje zwiększone wartości zamiany, oferując do 650 dolarów zniżki na zakup. Dotyczy to przypadków, gdy telefon do zamiany jest naprawdę w dobrym stanie, ale nawet telefony sprzed czterech i pięciu lat (takie jak Galaxy Z Fold 2 i Galaxy Note 10+) kwalifikują się do uzyskania nawet 400 dolarów natychmiastowej wartości. Przy zniżce 650 dolarów, Twój Galaxy S24+ kosztuje 349 dolarów “na wylot”.

Czy wspomnieliśmy, że Samsung również aktywował swoją promocję “Podwojenie pamięci od nas” dla tych, którzy dokonają zakupu przez operatora? Nie tylko otrzymujesz model o pojemności 512 GB w cenie modelu 256 GB, ale przy odpowiedniej zamianie, Twoja cena może wynieść 0 dolarów. Tak, zupełnie za darmo dzięki kredytom na rachunku. Promocje operatorów są dostępne przez T-Mobile, AT&T i Verizon bezpośrednio na stronie internetowej Samsunga.

Rozszerzając tę wiadomość, warto zwrócić uwagę na fakt, że Samsung kontynuuje swoją strategię oferowania klientom atrakcyjnych opcji wymiany oraz promocji, które znacząco obniżają koszt zakupu najnowszych urządzeń. To podejście nie tylko zachęca do aktualizacji starych modeli, ale również ułatwia dostęp do zaawansowanych technologii szerszej grupie odbiorców. Dzięki takim promocjom, Samsung nie tylko umacnia swoją pozycję na rynku, ale również buduje lojalność wśród swoich klientów, oferując im wartościowe rozwiązania i uproszczony proces zakupu najnowszych modeli telefonów.