TPo wyjazdowym zwycięstwie Fenerbahe nad Trabzonsporem w tureckiej Superlidze 17 marca grupa radykałowie miejscowej drużyny wskoczyli na boisko pod koniec meczu, aby zaatakować zawodników Fenerbahe który świętował wielkoduszne zwycięstwo (2-3). Turecki klub podejmie 2 kwietnia decyzję o opuszczeniu ligi a jeśli tak, poszukaj ligi, do której możesz dołączyć. Opcja dołączenia do LaLigi jest możliwa.

Fenerbahe wezwał na przyszły wtorek, 2 kwietnia, o Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie, które zadecyduje o przyszłości klubu w tureckiej Super Lidze. Gwałtowny epizod, jakiego doświadczyli gracze na stadionie Papara Park, skłonił klub do rozważenia w przyszłości udziału w ligowych rozgrywkach.

Zawodnicy Fenerbahe przyjęci jak bohaterowie po ataku ultrasów Trabzonsporu

Oceń działania, jakie należy podjąć, łącznie z wycofaniem naszej drużyny Soccer A z Super League

Oświadczenie Fenerbahe

Klub, drugi w tabeli Super League, dwa punkty za liderem Galatasaray, cytuje w punkcie 5 dnia: „ocenić działania, które należy podjąć, m.in. „wycofanie naszej drużyny Football A Team z Super League w oparciu o wydarzenia, które miały miejsce podczas meczu Super League rozegranego w nocy 17 marca 2024 r. oraz ostatnie wydarzenia w tureckiej piłce nożnej”.

Jeśli opuszczą turecką Super Ligę, Fenerbahe zarządza kilkoma rozgrywkami ligowymi, do których mogą dołączyć: EA Sports LaLiga, Ligue 1, Eredivisie i belgijska Pro Leaguewedług tureckich mediów cyfrowych „BPT”.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here