miPojedynek inaugurujący dzień 9 Ligi Królewskiej pomiędzy Świnie i zespół xBuyer To było autentyczne widowisko na poziomie piłkarskim i bramkowym dla widza. mieliśmy aż 12 goli a w końcówce panowało duże napięcie w związku z karą, którą przyjął prezydent Eryk „Kupujący”.

On Bramkarz Porcinos Zanim przyjął karę, powiedział coś prezesowi zespołu xBuyer, co go zdestabilizowało, choć mu się to nie udało. Eric nie ponosi kary z ciasnym tonem i wtedy poświęcił go ze złością Marka Brionesa.

„Dzięki takim bramkarzom jak on nie wykonuje się już rzutów karnych, prezydencie”

Eric „Kupujący” Wróciłem do chaty bardzo zły na portiera Porcinos: „Cały czas jedząc moje ucho, odkleja się!” wykrzyknął. Chciał także podkreślić, że stara się zejść na dół, aby przyjąć rzut karny, i wysłał mu następującą wiadomość: „Nie jestem graczem, więc możesz mi opowiadać bzdury”.

Na tym złość się nie skończyła i przed rzutami karnymi po ostatnim remisie ponownie przypomniał sobie, że wcale nie podobało mu się to, co zrobił Briones: „Dzięki takim bramkarzom jak on prezydenci nie wykonują już rzutów karnych” doszedłem do wniosku. Wreszcie, Zespół xBuyer odniósł zwycięstwo nad Wieprzowy w rundzie strzelaniny.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here