PWydaje się, że nic się nie stało, a minęło prawie 1000 dni, odkąd Toni Kroos przestał nosić koszulkę reprezentacji Niemiec. Decyzja, która przerwała przeddzień Mistrzostw Europy w jego kraju i wywołała pewną krytykę, która została już rozproszona. W rzeczywistości, Florianowi Wirtzowi nie zajęło to nawet ośmiu sekund Wydobywał magię, z jaką krok po kroku podbija Bundesligę, dzięki piłce odmierzonej i umieszczonej w jego butach tak, by kończyła się pierwszym golem. Czynność, którą jakbym wykonywał codziennie, Służyło to do podpisania najszybszego międzynarodowego gola w historii Niemiec.

Oto kursy MarathonBet na Niemcy – Holandia:

Statystyki potwierdzające „efekt Kroosa”

Choć jego pomoc odegrała decydującą rolę w prowadzeniu Niemiec w zwycięstwie 0:2 nad dwukrotnym mistrzem świata, Nie były to jedyne nagrania potwierdzające ten „efekt Kroosa”. Na poziomie defensywnym udało mu się zapewnić im sukces. 100% zgłoszonych przez niego zgłoszeń (3/3) i sześć wygranych pojedynków (6/8)a także dziewięć piłek, które odzyskał podczas Na boisku przebywał przez 90 minut. Precyzja, która wyróżnia się na poziomie defensywnym, zwłaszcza dla zawodnika, którego siłą jest strona ofensywna.

To było dokładnie w tym momencie, kiedy było wspaniale. Dokładność 95% w każdym z podań, w sumie 121 ze 128 podań zostały ukończone i są 16 z nich w ostatniej trzeciej części pola. Umiejętność generowania szans i przesuwania gry, dzięki której jego zespół miał dwie okazje do zdobycia bramki, które stworzył sam Toni Kroos. Kilka liczb, które chciał teraz powtórzyć w meczu z Holandią Ronalda Koemana.

Oto kursy MarathonBet na łączną liczbę bramek Niemiec:Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here