Ttrzeba było iść dalej Słowacja Po co Hiszpania przyspieszy tempo gry. Na 200. spotkaniu Santi Denia z niższymi kategoriami Wybierać Pojawił się problem, na który cierpi to pokolenie, i który w końcowej fazie może odesłać drużynę narodową do domu. Brak siły w obronie to coś, co niepokoi hiszpański sztab szkoleniowy i wydaje się, że nie zostało jeszcze rozwiązane.

Pojedynek rozpoczął się w dobrych nastrojach Hugo Nowa. Galicyjczyk nieustannie przyłączał się do ataku, bo tak mu się podoba, że ​​utworzył parę z elektrycznym FranPrez a z jego butów wyszło idealne centrum Znajdować Pierwszego gola w meczu nie udało mu się zdobyć. Ale krzyż gracza Villarreal ur miało miejsce w pół godziny po rozpoczęciu meczu, kiedy jego nieudany wyskok trafił w ręce a Maszt Nie zmarnowałem prezentu.

Dopóki, Turrientes i okolice Prowadzili w meczu, w którym brakowało szybkości gry hiszpańskiej, a który czasami liczył się Słowacja którego zachęcano, aby nie losował piłek grając od tyłu, w rzeczywistości prawie trochę kosztowało go to granie pod presją Hiszpania. Jednak kiedy pomoc została przekroczona, presja Hiszpanii była więcej niż skuteczna, a Słowacy rzadko stwarzali zagrożenie. Gol i błąd Francuski przy wyjściu z piłki były wyjątki.

Moleiro miał krawat

O ile pierwsza połowa nie była hołdem złożonym przez zawodników trenerowi, o tyle drugi akt był kontynuowany według tego samego scenariusza. Wiem, że remis mógłby zostać rozstrzygnięty, gdybym przez jakiś czas nie odnosił tak wielkich sukcesów. Młynarz Straciłem trzy klarowne okazje do zdobycia gola, ale przy tak alarmującym braku intensywności w defensywie jedyną drogą do zwycięstwa jest zdobycie kilku bramek nad bramkarzem rywala. Javiego Lopeza bądź drogą swego towarzysza Nowy po karuzeli zmian i dopiero po przybyciu Eslovaqua do celu Aceves nie był w stanie zatrzymać A Kapralik który strzelił drugiego gola po dośrodkowaniu z pola karnego.

Zanim Hiszpania miał przy piłce Torre, Javi Guerra, Robert Navarro czy Unai Gmezale linie są tak blisko siebie i zaludnione Słowacja Wydawały się nie do pokonania.

Czas więc chwycić za papier i długopis. Ucz się na popełnionych błędach i myśl, że takie mecze odsyłają cię do domu w mistrzostwach. Europy.

Karta techniczna

Przestrzeń: Iturbe; Hugo Novoa, Franks, Rafa Marn, lvaro Carreras; Turriente, Barrios; Fran Prez, Fermn, Diego Lpez y; Samu. Oni też grali: Pubill, Joseph, Mosquera, Moleiro, Robert Navarro, Javi Guerra, Unai Nez, Javi Lpez, Pablo Torre, Dean Huijsen i Aceves.

Słowacja: Belko; Sikula, Leitner, Javorcek, Selecky; Sauer, Nebyla (Svidersky 10′), Gajdos; Kapralik, Jambor i Marcelli. Oni też grali: Kopasek, Tucny, Murgas, Cerepkai Jasso i Veselovsky

Cele: 0-1 Jambor, 0-2 Kapralik 74′

arbitraż:P. Chiaramontiego (Andora). monest i Fermn 45′, Murgas 67′

Przypadki: Mecz towarzyski rozegrany w Chapn przed 8100 widzami.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here