WWE udostępniło nowy projekt koszulki dla WWE Superstar Bayley, na której znajduje się bardzo sentymentalny napis na cześć byłej sześciokrotnej mistrzyni kobiet.

Koszulka, która ma wzór tie-dye, przedstawia zdjęcie profilowe Bayley z napisem „ITYS” pod spodem. Jest to nawiązanie do podcięcia Bayley, które miała dla Royal Rumble z którego ostatecznie wyszła jako tegoroczna zwyciężczyni. „I Told You So” to piosenka z albumu Paramore Po śmiechu album i nie jest tajemnicą, że Bayley jest wielką fanką zespołu.

Od lat próbowała nakłonić zespół do zagrania z nią na ringu, a podczas kwarantanny zapytała ich nawet, czy mogłaby wykorzystać utwór „Simmer” z solowego albumu Williamsa jako motyw przewodni do swojej piosenki. WrestleMania 37. Chociaż Williams zgodził się, nigdy to nie doszło do skutku, ponieważ Bayley nie był przewidziany na to wydarzenie. Od niej Royal Rumble wygrać, Bayley domagała się, aby zespół wystąpił na nim WrestleMania. Jest ostatnią z czterech amazonek, która otrzymała ogromne wyróżnienie WrestleMania chwili, więc byłoby to coś wyjątkowego, gdyby WWE mogło w końcu spełnić swoje marzenie. Bayley i jej fani cieszą się popularnością na X (dawniej Twitterze) pod hasłem „#ParamoreForMania”, oznaczają zespół we wszystkich swoich postach i nie tylko. 9 marca Bayley opublikowała w Internecie film przypominający jej interakcję z Williamsem.

Niedługo po tym poście w wywiadzie dla Xfinity Hangouts zapytano ją, czy istnieje realna możliwość wystąpienia Paramore w WrestleMania i dała jasno do zrozumienia, że ​​o to walczy. „Szczerze mówiąc, tak, ponieważ zamierzam o to walczyć. Już to poruszyłem. Po prostu nie wiem, jak obecnie wygląda ich harmonogram. Wygląda na to, że wzięli sobie wolne, ale właśnie wypuścili nowy film, więc może nie. Bardzo chciałbym, żeby zagrali w „Simmer”. W czasie pandemii ukazała się solowa płyta Hayley, której słuchałam cały czas. „Simmer” podniosło mnie na duchu. Zróbmy trochę „Simmer” w moim temacie. Nie wiem, nie obchodzi mnie to, możesz grać, co chcesz, ja się do tego wybiorę. Naprawdę się staram. Wysyłaj petycje i tweetuj w tej sprawie.” Bayley ma zamiar rzucić wyzwanie swojej byłej koleżance ze stajni Damage CTRL, IYO SKY, o WWE Women’s Championship na gali WrestleMania 40.

Czy myślisz, że WWE może dać radę Bayley? Jaką piosenkę Paramore chcielibyście zobaczyć w wykonaniu? Daj nam znać w komentarzach!

(h/t: Waleczny)Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here