Ponieważ sezon IPL dopiero się rozpoczyna, fani krykieta będą uważnie obserwować, czy Dinesh Karthik dostanie kolejną szansę na grę w Chepauk.

Mecz otwarcia IPL 2024 był słodko-gorzki dla Dinesha Karthika, weterana bramkarza drużyny Royal Challengers Bengaluru (RCB). Choć jego drużynie nie udało się pokonać obrońcy tytułu Chennai Super Kings (CSK), pytanie o jego przyszłość na stadionie MA Chidambaram w Chennai wywołało intrygę.

IPL

RCB kontratakuje, ale CSK zwycięża

RCB, dzięki kluczowemu partnerstwu pomiędzy Karthikiem (38*) i Anuj Rawatem (48), zdołało uzyskać konkurencyjny wynik 173/6 na tablicy. Jednak meloniki CSK, na czele z imponującym wynikiem 4/29 Mustafizura Rahmana, ograniczyły ich. Szybkie uderzenie 37 debiutanta IPL Rachina Ravindry poprowadziło CSK do wygodnego zwycięstwa sześcioma bramkami i ośmioma piłkami do stracenia.

Dinesh Karthik Niepewne pożegnanie: IPL 2024

Podczas konferencji prasowej po meczu Dineshowi Karthikowi zadano przejmujące pytanie: „Czy to był twój ostatni mecz IPL na stadionie MA Chidambaram?”

Jego odpowiedź sugerowała pożegnanie, ale z nutą nadziei. „Wiesz, to świetne pytanie” – powiedział. „Naprawdę żałuję, że to nie jest ostatni mecz, ponieważ mogłyby się tu odbyć play-offy i niektóre nokauty. Mam więc nadzieję, że uda mi się tu wrócić i że to może być ostatni raz. Ale poza tym tak, myślę, że to ostatni.

Legendarna kariera IPL dobiega końca

Ta odpowiedź dodaje wagi wiadomości, że 38-letni Dinesh Karthik prawdopodobnie rozegra swój ostatni sezon IPL w RCB. Reprezentując w swojej karierze rekordowe sześć drużyn, Karthik jest trzecim zawodnikiem z największą liczbą występów w historii IPL (243 występy), za MS Dhoni i Rohitem Sharmą.

Jego zaangażowanie dodatkowo podkreśla fakt, że w całej swojej karierze we franczyzie opuścił tylko dwa mecze IPL.

Wszystkie oczy zwrócone są na przyszłość Dinesha Karthika

Ponieważ sezon IPL dopiero się rozpoczyna, fani krykieta będą uważnie obserwować, czy Dinesh Karthik dostanie kolejną szansę na grę w Chepauk. Niezależnie od tego, jego wkład w IPL i jego długowieczność jako gracza są niezaprzeczalne. Niezależnie od tego, czy był to jego ostatni występ na stadionie MA Chidambaram, czy nie, dziedzictwo Karthika w IPL pozostaje bezpieczne.

Wybór redaktora

DRS, 23 marca: Jedno zrobione, jeszcze 73 przed nami;  RCB nie może przełamać czaru CSK i Chennai


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here