CSK vs RCB: Były pałkarz Chennai Super Kings Matther Hayden powiedział, że jeśli Virat Kohli będzie odbijał 20 overów, Bengaluru może zdobyć ważne punkty.

A już tylko kilka godzin dzieli nas od starcia otwierającego IPL 2024, CSK kontra RCB w Chennai, na stadionie MA Chidambaram w piątek. Jedną z największych radości dla fanów będzie zobaczenie wspólnego meczu MS Dhoni i Virata Kohli. Jednak dla fanów CSK może to wkrótce stać się problemem, jeśli Kohli znajdzie sposób na walkę z Żółtymi.

IPL

Były odbijający CSK, Matthew Hayden, wspomniany podczas podniesienia kurtyny IPL, pokazał, że zespół musi wyeliminować Kohliego z boiska już na początku samej gry w przewadze. Dodał, że choć biegi mogą nie być łatwe w obiekcie takim jak Chennai, ale jeśli Kohli będzie wyróżniał się w środku spotkania, może to stanowić problem dla przeciwnika.

CSK kontra RCB, IPL 2024

Tak naprawdę, jak zauważył najpierw Hayden, nawet Kohli ma przeciętną skuteczność w ataku na Chepauk, ale to może wkrótce się zmienić, biorąc pod uwagę wielkość tego człowieka. „Jedno jest pewne, to będzie hitowe starcie. Virat Kohli w tym roku będzie świętowany we wszystkich grach. Jego rekord to średnio 30 punktów na stadionie Chepauk, a wskaźnik trafień wynosi 111.

“Wiesz co to oznacza? Dla kogoś takiego jak Virat nawet wielkość Virata została zmniejszona w kontekście jego ogólnego występu w tym miejscu. Odbijanie na tym terenie jest trudne, zwłaszcza dla odbijającego otwierającego. Odbija się dziwnie jak piłka tenisowa, jest dość powolna i trudno oddawać strzały na początku, ale im dłużej odbijasz, gra się otwiera i właśnie wtedy Virat może być najniebezpieczniejszy” – powiedział Hayden.

Jeśli będzie przygotowany na wykonanie 20 overów, może stworzyć zwycięski występ. Numer 200 jest łatwo dostępny w Chinnaswamy, ale niekoniecznie na stadionie Chepauk. 150, 130 czasami było mnóstwo runów, gdy masz zawodników tak dobrych jak Jadeja, którzy rzucają kikut na kikut z dziwną piłką do obracania i dziwną piłką, która pozostaje niska. To naprawdę trudne, więc będą musieli Virat Kohli odpadł na początku gry w przewadze. Zrobili to trzykrotnie w ciągu ostatnich pięciu rund i będą musieli zrobić to po raz czwarty” – dodał.

Wybór redaktora

Zapowiedź IPL: powody, dla których warto oglądać epickie powroty, najbogatszych graczy i kształtującą się drużynę T20 WC


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here