CSK vs RCB, IPL 2024: Ruturaj Gaikwad zaczyna od zwycięstwa CSK 6 bramkami, RCB przegrywa ósmy mecz z rzędu w Chennai

Chennai Super Kings rozpoczęli sezon od oszałamiającego zwycięstwa 6 bramek. Kompletny, wszechstronny występ pomógł Żółtej Armii pokonać Bengaluru po raz ósmy w rekordowym meczu pod Chepauk. Czwórka Mustafizura i mocne partnerstwo Jadei i Dube wystarczyły, aby CSK odniosło zwycięstwo.

Wygrywając losowanie, Faf du Plessis zdecydował się jako pierwszy uderzyć dla gości. Na boisku pojawili się Virat Kohli i pałkarz Proteas, którzy otworzyli postępowanie dla Royal Challengers Bengaluru. RCB rozpoczęło się mocno. Przez cały czas był to Faf. Kapitan prowadził od przodu, uderzając luźne piłki.

RCB, zwłaszcza Faf, patrzył na tempomat, podczas gdy Virat pozostał widzem, który w całej grze w przewadze rozegrał tylko 6 piłek. Kapitan wbił 8 czwórek i wykonał 35 runów z zaledwie 23 piłek. I wtedy nadeszło nieszczęście. Ruturaj Gaikwad postanowił dać odpocząć Deepakowi Chaharowi, który podczas swojej ostatniej rundy otrzymał 17 runów.

IPL

Wszedł Mustafizur Rahnman i siał spustoszenie. Pasterz z Bangladeszu skalpował szybką czwórkę, co spowodowało nagłe załamanie się uderzenia RCB. Po raz pierwszy wyeliminował du Plessisa i Rajata Patidara. Drugie miejsce zajął dwóch niebezpiecznych napastników – Virat Kohli i Cameron Green. Kohli zdołał zdobyć 21 runów, co mu wystarczyło przejechać 12 000 przejazdów T20.

Deepak Chahar uderzył Glenna Maxwella złotą kaczką, gdy RCB zataczało się przy wyniku 78/5. Goście potrzebowali partnerstwa w zakresie regeneracji i otrzymali je dzięki uprzejmości Anuj Rawat i Dinesh Karthik. The duet związał się na poziomie 95 rund, dzięki czemu jego zespół uzyskał przyzwoity wynik na tablicy.

Anuj Rawat o włos nie przekroczył pięćdziesiątki, po tym jak został wysłany w wieku 48 lat. Jednak MS Dhoni pokazał swój geniusz w wieku 42 lat dzięki oszałamiający wybieg. Po 20 overach RCB udało się zebrać 173/6.

Chennai Super Kings pokonują znanych rywali

Z kolei Chennai Super Kings rozpoczęli pościg z mocnym akcentem. Nowo mianowany kapitan Ruturaj Gaikwad uderzył 3 czwórki, zdobywając 15 runów, zanim został wyrzucony przez Yasha Dayala. Ale to młody Rachin Ravindra kontynuował swoją fioletową łatę.

Młody Southpaw zagrał zapierającym dech w piersiach uderzeniem 37 z 15 piłek, trafiając przy tym 3 czwórki i 3 szóstki. Karn Sharma w końcu pokonał Rachina. Z drugiej strony Ajinkya Rahane kontynuował uderzanie młotkiem. Niedawny zwycięski kapitan Ranji zdobył 27 z 19 trafień, trafiając 2 ogromne szóstki.

Cameron Green wkrótce przyszedł na ratunek RCB. Następnie zaatakował Rahane’a i Daryla Mitchella, gdy CSK zrobiło się trochę nudno. Następnie dwaj leworęczni, Ravindra Jadeja i Shivam Dube, nadal nawiązali silną współpracę, aby zwyciężyć w grze. Duet uszył stojak na ponad 50 biegów, aby pomóc obrońcom tytułu rozpocząć kampanię IPL 2024 od zwycięstwa.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

CSK vs RCB: Ruturaj Gaikwad rozpoczyna karierę kapitana od zwycięstwa;  CSK wygrywa różnicą 6 bramek


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here