Conall Gorman to wybitny młody wokalista, gitarzysta i autor tekstów. Sposób śpiewania Conalla Gormana to muzyka ludowa i indie-społeczna. Jest również znany jako melodyjny wokalista, który brał udział w 22. sezonie American Icon.

Conall Gorman urodził się w Nowym Jorku. Ma 19 lat, począwszy od około 2024 r. Jego dokładna data urodzenia jest niejasna. Rodzina jego mamy pochodzi z Irlandii i gdy dorastał, wzruszała Conalla słysząc w domu irlandzką muzykę towarzyską i tym podobne rzeczy.

wikixpedia.com

Conall ukończył szkołę Seton Corridor Prep w West Orange. Obecnie szuka studiów w Belmont College w Nashville w stanie Tennessee.

Biografia Conalla Gormana

Prawdziwe imię Connella Gormana
Data urodzenia 2005
Wiek (stan na 2024 r.) 19 lat
Miejsce urodzenia Montclair, New Jersey, USA
Zawód Piosenkarz, autor tekstów
Szkoła Wyższa Uniwersytet Belmonta
Kwalifikacja Absolwent

Statystyki fizyczne

Wysokość w stopach i calach – 5′ 6” – w centymetrach – 168cm
Waga w Kilogramach – 60kg – w funtach – 132 funty
Kolor włosów brązowy
Kolor oczu brązowy

Rodzina

Ojciec
Matka
Siostra
Brat

status związku

Stan cywilny Pojedynczy
Romans NIE
Spinki do mankietów

Conall rozpoczął karierę w pisaniu piosenek i muzyce w wieku dziesięciu lat. W każdym razie wychował się w gminie Montclair w New Jersey, gdzie rozpoczął swoją melodyjną wycieczkę.

Jako nastolatek uczęszczał również na zajęcia w School of Rock Montclair. Uczył się także gry na instrumentach takich jak gitara i pianino. Piątego grudnia 2023 roku udostępnił na swojej stronie na Instagramie film z wykonaniem muzyki. Występował w „The Bluebird Bistro (bluebirdcafetn)”

Ponadto grał na gitarze i zaśpiewał wyjątkowy utwór zatytułowany „Secondary lounge (Demo)”, który wygłosił w Walk 2024. Swój występ zakończył drugim utworem dla sędziów 22. sezonu American Symbol – Leonela Richie, Katy Perry i Luke’a Bryana .

Po jego wystawie każdy z trzech wyznaczonych przedstawicieli American Icon na sezon 2024 w 2024 r. oddał głos na „tak”. Obecnie zostaje odesłany z następnej rundy. Jego pełny film próbny miał 352 430 wyświetleń i został opublikowany na osiemnastym kanale YouTube Walk 2024 American Icon.

Conall Gorman jest młodym, samotnym mężczyzną, który zacznie działać około 2024 r. Nie umawiał się z żadną młodą damą ani nie był w bliskim związku. Jest dynamiczny poprzez wirtualne sceny rozrywkowe. Na swoim koncie na Instagramie ma 3848 obserwujących – @conallgorman.

Conall ma kanał YouTube o nazwie @conallgorman. Na swoim kanale YouTube ma zaledwie 72 obserwujących. Spotify Conalla Gormana ma co miesiąc 715 odbiorców, a on sam jest również uznanym rzemieślnikiem w Spotify.

Conall Gorman to młody wokalista, gitarzysta i muzyk. Spodziewa się, że zostanie wykonawcą i rozwinie swoją karierę w branży muzycznej w świetle sceny American Icon. Wszystko, co tworzy, pochodzi z jego kariery wokalnej i w tym momencie nie są dostępne żadne dane na temat kwoty, którą nabył.

Zastrzeżenie: Powyższe informacje służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszystkie informacje na Stronie są podawane w dobrej wierze, jednakże nie składamy żadnych oświadczeń ani gwarancji jakiegokolwiek rodzaju, wyraźnych lub dorozumianych, dotyczących dokładności, adekwatności, ważności, wiarygodności, dostępności lub kompletności jakichkolwiek informacji na Stronie.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here