Coello i Tapia psują ostatni taniec Lebrona i Galána wystawą pozaziemską

On najlepsza gra padel, jaką można zobaczyć na świecie wystrzelony w miasto, w którym narodził się ten sportAcapulco, na raz legendarna para: Juana Lebrona i Alejandro Galána. Hiszpanie wprawdzie nie mogli zakończyć triumfem swojego ostatniego tańca, a winę za to ponosili: apisonador prowadzony przez Arturo Coello i Agustína Tapię. Obecni królowie tego sportu pokazali się z mocą 6:0 i 6:4 w 53 minuty które nałożył na talerz drugi tytuł 2024.

Obecne numery 1 rozpoczęły mecz od rprzytłaczające itmo, które całkowicie zdemaskowało swoich rywali, bezsilni wobec wichury tenisa stołowego, która nadciągała na nich. Kto wie, czy to były nerwy, kto wie, czy była to fantastyczna forma Coello i Tapii, czy może kombinacja obu. Rzeczywistość jest taka, że ​​zegar pokazywał 17 minut!! i wynik 6:0. Był trzecim „rosco” Golden Boys w ciągu zaledwie dwóch tygodni (w Doha przeciwko Paquito/Sanyo i Yanguas/Garrido oraz temu w tym starciu).

Niedowierzanie na twarzach Lebrona i Galána przekroczyło granice i zmusiło Resetowanie w drugiej rundzie. ).Przede wszystkim, dzięki serwisowi na korzyść, Hiszpanom udało się otworzyć szafki i zdjąć ciężar z barków. „O czym rozmawialiśmy, krok po kroku. Wiemy, co musimy zrobić” – powiedział im. Jorge Martineza w pierwszym kroku przez ławki.

Tapia i Coello.PREMIER UPADŁ

Z Mniej padało w Andaluzji i Madrycie, którzy stopniowo wkraczali w dynamikę, zdobywając punkty dobrymi lobami i w różnych momentach budząc wątpliwości przeciwników. Jednakże, Coello i Tapia zakładają kombinezony roboczezrozumieli, czego wymaga ta faza spotkania, i po: przerwa w piątym meczu, Poszli prosto do Ostateczny wynik 6-4.

Następny tydzień będzie P2 z Wenezueliw Puerto Cabello i tam Ale Galán i Juan Lebron staną po różnych stronach boiska.Chingotto y Momo (ten, tylko na ten turniej z Lobo) będą jego towarzyszami, otwierając w ten sposób nową erę dla dwóch graczy, którzy wyznaczyli erę w paddle tenisie. 81 turniejów, 33 tytuły i wspaniały okres, który już obniżył kurtynę w Meksyku.

Ze swojej strony Coello i Tapia przedłużyli fantastyczne wrażenia pokazane w Doha dwa tygodnie temu i dodali drugi do pudełka. Mają teraz przed sobą wielkie wyzwanie, aby chronić koronę królów padla w obliczu zmieniającego się scenariusza kilku rywali, którzy będą musieli pracować w nadgodzinach, jeśli chcą wysadzić duet, który wydaje się nie mieć sufitu. Przyszłość i teraźniejszość są Twoje.



Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here