ORLANDO, Floryda — Nawet gdyby dyrektor generalny Adam Peters był skłonny odpowiedzieć na pytanie, co drużyna Washington Commanders zrobi z numerem 2 w przyszłomiesięcznym drafcie do NFL, nie podjęto jeszcze żadnej decyzji.

„Nadal mamy dużo (czasu), miesiąc do dzisiejszego draftu” – powiedział Peters w poniedziałek na dorocznych spotkaniach ligi. „To nie wydaje się długim czasem, ale w tym miesiącu dostajesz wiele informacji. Jest jeszcze kilku chłopaków, których nie widzieliśmy osobiście. … Jesteśmy dalecy od naszej odpowiedzi.”

Mając na stanowisku niecałe trzy miesiące, Peters spędził większość tego czasu na rozmyślaniu nad kwestiami, którymi on i inni członkowie nowego reżimu w Waszyngtonie muszą się zmierzyć po przejęciu zespołu, który zakończył sezon z bilansem 4-13. Zmiany w rozwiązaniach (głównie tymczasowych) miały miejsce w ramach bezpłatnej agencji i obejmowały prawie dwa tuziny transakcji. The najnowsze ogłoszenie — środkowy Michael Deiter — miało to miejsce, gdy Peters odbywał rozprawę z reporterami z okolic Waszyngtonu obecnymi na spotkaniach ligi.

GŁĘBIEJ

Dowódcy śledzący wolne agencje: Michael Davis, Noah Igbinoghene dodano dla głębokości CB

Tematy były różne, od niektórych nowych członków, w tym obrońcy Frankiego Luvu („Frankie po prostu zeskakuje z taśmy… jest rozgrywającym) i przyszłego członka Galerii Sław Bobby’ego Wagnera („Naprawdę nie było żadnego spadku”), aż po status pozostałości Jonathana Allena i Jamina Davisa oraz te tajne projekty planów. Największym zaskoczeniem jest to, co Peters i główny trener Dan Quinn myślą o rozgrywających, których głównymi bohaterami są Caleb Williams, Jayden Daniels, Drake Maye i JJ McCarthy.

Waszyngton ma dziewięć selekcji, z czego sześć znajduje się w pierwszej setce. Te typy reprezentują długoterminowe elementy składowe i szansę na znaczny transport handlowy, jeśli Peters i załoga pójdą tą trasą.

„Tak, to oczywiście ważna decyzja” – powiedział Peters w sali konferencyjnej hotelu JW Marriott. „Ale myślę, że tak jak we wszystkim, co robimy, chodzi o to, co jest dla nas najlepsze. Jeśli zatem najlepszą rzeczą dla nas będzie to, żeby nas potępiać, to my będziemy to potępiać, ale zawsze będziecie słuchać różnych możliwości. Handel w górę, handel z powrotem… rozważ wszystkie możliwości i podejmij najlepszą dla nas decyzję, jaką w tym momencie myślisz.”

Dyrektor generalny, który po raz pierwszy spotyka się z dyrektorem generalnym, uczestniczy w swoich pierwszych spotkaniach ligowych, ale jest profesjonalistą w ujawnianiu niewiele na temat pozycji swojej lub organizacji. Dlatego to dobry moment na kolejną edycję „Co powiedzieli, co usłyszałem”, próbując przekuć przekazane informacje w logiczny ciąg.

głębiej

GŁĘBIEJ

Próbny draft do NFL: wymiana Vikings doprowadziła do selekcji z pierwszej czwórki z dużą liczbą QB

Opierając się na powszechnych założeniach, że QB Caleb Williams będzie numerem 1 dla Bears

„Myślę, że trzeba być przygotowanym na wszystko. Nie mogę założyć, że (Niedźwiedzie) wybierają konkretnego gościa z numerem 1. Jeśli to zrobisz, a oni nie strzelą, och, strzel. … Niezależnie od tego, ile posiadasz informacji, które mówią o jednej rzeczy prowadzącej do (projektu), nie wiesz, dopóki karta nie zostanie zwrócona.”

Co usłyszałem: Dowódcy mają odpowiedź, czy Williams będzie dostępny, ponieważ Chicago posłucha innego rozgrywającego lub jest otwarte na wymianę pierwszego ogólnego wyboru. Po dołożeniu należytej staranności w obliczu tak ważnej decyzji nie zostaną przyłapani na bezczynności.

Trudno wyobrazić sobie, żeby Bears robili cokolwiek poza złożeniem karty draftu z nazwiskiem Williamsa. Wyobrażanie sobie, że dowódcy widzą tak dużą przepaść między Williamsem a innymi czołowymi rozgrywającymi, że zapłaciliby prawdopodobnie wygórowaną cenę handlową (wiele selekcji w pierwszej rundzie i inne atuty), aby awansować o jedno miejsce, wydaje się w najlepszym razie wątpliwe, ponieważ mogą pozostać na miejscu i zgarniać przechodnia.

Poza tym Chicago musi być skłonne do wymiany. Tak, to wydaje się najbardziej nieprawdopodobne ze wszystkiego.

Włączone, jeśli ma to dla niego znaczenie, jak gotowy jest QB do wejścia i gry

„Ważysz to. Na ile są gotowi od razu i ile pracy mają do wykonania? A jak w takim razie je tam zabrać? Biorąc pod uwagę chłopaków, których mamy teraz na sali, nie sądzę, że musimy kogokolwiek ponaglać. To wspaniała rzecz, ponieważ z Marcusem (Mariotą) w środku i Jake’em (Frommem) nie będziemy musieli nikogo spieszyć. Jeśli wytypujemy gościa, nie będziemy musieli od razu go spieszyć do gry. I tak nie pracujemy. Zamierzamy zagrać z osobą, która da nam największą szansę na zwycięstwo.

Co usłyszałem: Kiedy dowiemy się, którego debiutanta wytypuje Waszyngton, debata „graj ​​lub oglądaj” będzie ożywiona przez całą wiosnę i lato. Być może nie ma jednoznacznej odpowiedzi, biorąc pod uwagę fakt, że Daniels miał ponad 50 startów w kolegiach, podczas gdy Maye i McCarthy mieli mniej niż 30 lat. Jak najlepiej rozwinąć młodego podającego, pozostaje tajemnicą na równi z tym, co stało się z DB Cooper i ostatnim sezonem „Gry o mistrzostwo”. Trony.

Pójście z weteranem, przynajmniej na początku, ma sens w hipotetycznym sensie. Stwierdzenie, że weteranem jest Mariota, zdolny rezerwowy/spot starter, ale trochę więcej, nie będzie atrakcyjne dla fanów ani innych osób zainteresowanych czymś nowym.

Biuletyn Miasta Scoop

Biuletyn Miasta Scoop

Bezpłatne, codzienne aktualizacje NFL bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej. Zapisać się

Bezpłatne, codzienne aktualizacje NFL bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej. Zapisać się

KupićKup biuletyn Scoop City

O tym, czy DT Jonathan Allen jest częścią przyszłych planów Waszyngtonu

„Odbyliśmy kilka świetnych rozmów z Jonathanem i nie możemy się doczekać pracy z nim. On jest niesamowity. To wspaniały, wspaniały młody człowiek i świetny zawodnik, więc jestem bardzo podekscytowany możliwością pracy z nim. Dlatego nie jesteśmy zainteresowani wymianą go”.

Co usłyszałem: Odłóżmy na bok fakt, że Peters trzymał uchylone drzwi do handlu – „niezainteresowany” handlem Allenem to nie to samo, co stwierdzenie, że go nie przeniosą. Prawdziwe pytanie brzmi, czy rozmowy o przedłużeniu kontraktu są lub odbędą się. Pozostałe dwa lata wyborów w pierwszej rundzie wyborów w 2017 r. nie obejmują żadnych gwarantowanych pieniędzy. Po gwałtownym wzroście w ciągu ostatnich dwóch lat, średnia roczna wartość podpisanego przez Allena czteroletniego kontraktu, wynosząca 18 milionów dolarów, znajduje się poza pierwszą dziesiątką na jego stanowisku.

Wewnętrzna kombinacja Allena i Darona Payne’a pozostaje siłą defensywną. Jest mało prawdopodobne, aby Quinn rozbił ten duet. To, czy kwestia pieniędzy stanie się kwestią klinową w tym roku wyborczym, będzie można śledzić w stolicy kraju.

głębiej

GŁĘBIEJ

Dowódcy NFL łączą myśli: Czego dowiedzieliśmy się o QB, Jonathanie Allenie i nie tylko

Jak Waszyngton planuje zaradzić swojej „dziurze” w LT

„Myślę, że ty (inny reporter) powiedziałeś, że to dziura. Myślę, że mamy teraz Corneliusa (Lucasa) i Trenta Scotta, który również spisał się dobrze. Nie wiem więc, czy naszym zdaniem jest to luka, ale ci goście zagrali, rozpoczęli grę i spisali się całkiem nieźle. Ale podobnie jak w przypadku pytania rozgrywającego… jeśli otrzymamy szansę i będziemy w stanie dodać naprawdę dobrego gracza tam lub gdziekolwiek, zrobimy to.

Co usłyszałem: Peters odpowiedział „tak” na kolejne pytanie, czy czułby się komfortowo, gdyby Scott i Lucas wystartowali. Czy Lucas jest stałym zawodnikiem lewego obrońcy? Biorąc pod uwagę wcześniejsze użytkowanie i roczną umowę, wydaje się to mało prawdopodobne.

Lucas rozegrał 31 meczów w ciągu ostatnich czterech sezonów w ramach inauguracyjnej klasy wolnych agentów prowadzonej przez byłego głównego trenera Rona Riverę w 2020 roku. W zeszłym tygodniu Waszyngton ponownie podpisał kontrakt z Lucasem, umieszczając w składzie legalny wślizg. Pozwala to dowódcom na spowolnienie gry nowicjuszem wybranym drugiego dnia, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Być może będą musieli zmienić kurs z 36 lub 40, aby zapewnić sobie jedną z lepszych perspektyw. Jednak zdziwieniem byłoby, gdyby w drugiej lub trzeciej rundzie w ogóle pominęli tę pozycję, niezależnie od możliwości Lucasa. Scott, weteran z sześcioletnim stażem, ma na swoim koncie 22 starty w karierze, w tym dwa pod koniec kampanii w 2023 r.

głębiej

GŁĘBIEJ

Jak Dowódcy radzili sobie dotychczas w ramach wolnej agencji: co jest jeszcze w porządku obrad?

Jak podpisanie kontraktu z Luvu i Wagnerem wpływa na plany Jamina Davisa

„(Dan i ja) wciąż nie omówiliśmy jeszcze opcji piątego roku. … Grasz trzema obrońcami, prawda? Myślę, że Jamin ma świetne umiejętności i uważam, że uczenie się od takiego gościa jak Bobby będzie nieocenione dla każdego linebackera. Przez cały czas będziemy się starali zgromadzić najlepszą 11-tkę na boisku. To zadanie DQ, a on jest w tym mistrzem… znajdowania różnych grup personelu. Niezależnie od tego, czy możemy zapewnić sobie naprawdę dobrą obronę na boisku, on właśnie to zrobi.

Co usłyszałem: Zacznijmy od trzech linebackerów. Tak, jeśli chodzi o substytucje. Nie, w sensie trzech razem pod rządami Quinna. Według TruMedia w 2023 roku, gdy Quinn był koordynatorem obrony, Dallas Cowboys grali za grosze (pięciu obrońców) lub grosze (sześć) w 94,5% snapów w obronie. Luvu i Wagner są starterami, chyba że nieprzewidziane.

Sportowiec poinformował, że sztab przygląda się atletycznemu obrońcy w pakietach wymagających większej liczby podań. To solidne podejście, biorąc pod uwagę słaby instynkt Davisa w zakresie krycia i nieseksowne opcje defensywnej drużyny.

Potem jest Peters, który mówi, że on i Quinn jeszcze nie rozmawiali. Jeśli to prawda, nie brzmi to jak zawodnik rozważany w ramach planów na okres po roku 2024. Davis nie ugruntował swojej pozycji jako realnej drużyny godnej ciężkiej pracy. Waszyngton ma czas do 2 maja na skorzystanie z opcji kontraktu przyznanej linebackerowi w pierwszej rundzie.

O tym, czy zmiany poza sezonem miały zapewnić Petersowi elastyczność podczas draftu

„Myślę, że to naprawdę dobre pytanie. I tak, zawsze chcesz to zrobić. Nigdy nie chcesz znaleźć się w sytuacji, w której draftujesz z potrzeby, a my nigdy nie chcemy tego robić. Duża część z tych ruchów, które wykonaliśmy… (miała na celu) sprawia, że ​​czujesz się gotowy do gry, a następnie możesz wybrać najlepszego dostępnego gracza.

Co usłyszałem: Dowódcy byli najbardziej aktywnym zespołem w wolnej agencji. Posunięcia dotyczyły głównie poprawy składu po sezonie 4-13, który zakończył się ośmioma porażkami z rzędu. Zakrycie wystarczającej liczby dziur w defensywie, wewnętrznej linii ofensywnej i drugorzędnej pozwala Petersowi na atakowanie draftu z dużą swobodą. Poza czynnikami wpływającymi na różnicę w ataku krawędziowym, ciasnym końcu i narożniku, pozostałe potrzeby to sprzęt, rozmiar przy szerokim odbiorniku i ogólna głębokość.

(Zdjęcie: Kirby Lee / USA Today)Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here