Lpo prostu z Ferrari nowych jest mniej. Tak musisz myśleć Charlesa Leclercaktóry nie rozpoczął sezonu Formuła 1 z siłą, jakiej oczekiwał (był za Sainzem w Bahrajnie i stanął na podium w Jeddah, ale za dwoma Red Bullami), ale pomiędzy wyścigami ma nową zabawkę dzięki którym możesz cieszyć się pięknem.

Takich jak Leclerc jest tylko 599

Ponieważ Monako właśnie otrzymał swój nowy samochód: spektakularny Ferrari Daytona SP3– personalizowany, który niedawno odebrałem w Monako od oficjalnego dealera włoskiej marki w Księstwie: Ferrari Scuderia Montecarlo.

@FerrariScuderiaMontecarlo

Jak to zwykle bywa w praktycznie stu procentach dostarczanych Ferrari, jednostka Leclerca ma ich wiele szczegóły dostosowywania. Logicznie rzecz biorąc, zaczynając od obrazu, na który Monako wybrała Nieprzezroczysty kolor Neroprzełamany biało-czerwonym pasem, barwy Księstwa. Ozdoba, której użył już w swoim Ferrari 488 Pista Spider

On numer 16, ten, który Leclerc zabiera ze sobą w samochodzie podczas każdego Grand Prix, pojawia się również po obu stronach Daytona SP3. Wewnątrz Monako złożył swój podpis na panelu umieszczonym pomiędzy dwoma siedzeniami włoskiego dwumiejscowego samochodu (który widzieliśmy także w jego czasach na 488 Pista).

Daytona SP3: piękne Ferrari ms

Daytona SP3 jest dzisiaj jedno z najbardziej ekskluzywnych Ferrari, jakie możesz kupić. Tak naprawdę należy do wyselekcjonowanego klubu modelek. IkonaA limitowana seria (w przypadku Daytony 599 jednostek), do którego dostęp mają jedynie najwybitniejsi klienci włoskiej marki. W rzeczywistości… musisz mieć SP1 lub SP2 Monza mieć do niego dostęp… choć być może oficjalny kierowca Scuderii ma wystarczające zasługi, aby pominąć ten krok.

@FerrariScuderiaMontecarlo

Estetycznie tak jedno z najpiękniejszych Ferrari ostatnich czasów i dynamicznie wystarczy powiedzieć, że wynika z Podwozie LaFerrari. Pod maską A silnik V12 atmosfrico z 840 koni mocy, która wystrzeliwuje Daytonę aż do 340 kilometrów na godzinę…i w zaledwie 2,85 sekundy przyspiesza od 0 do 100 km/h (w 7,4 osiąga 200). To nie jest Formuła 1, ale jest blisko. A tym bardziej, jeśli zdecydujemy zdjąć panel dachowy aby cieszyć się dźwiękiem silnika bez filtrów.

A co do Twojego cenaw Hiszpanii trafił do sprzedaży w 2022 roku 2,8 mln euro, do czego musimy dodać cenę personalizacji, która nie jest specjalnie mała. Oczywiście po odnowić współpracę ze Scuderią niemal do końca dekady…pieniądze nie stanowią problemu Leclerca.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here