Garetha Southgate’aZapewniał o tym trener reprezentacji Anglii Judy Bellingham jest trochę „zmartwiony” wszystkim, co przydarzyło mu się w ciągu ostatnich kilku tygodni, z którymi musiał się uporać kontuzja i czerwona kartka co wykluczyło go z dwóch ostatnich meczów z Realem Madryt.

Pomocnik Realu Madryt był wyrzucony z boiska w ligowym starciu z Valencią za protest przeciwko nieuznanej w ostatniej chwili bramce, przez co opuścił dwa ostatnie mecze białych, przeciwko Celcie i Osasunie.

Ostatnie kilka tygodni było dla niego trochę trudne ze względu na kontuzje i czerwoną kartkę, więc jest trochę zdenerwowany

Brama Południowa

„Ostatnie kilka tygodni było dla niego trochę trudne„Z powodu kontuzji i czerwonej kartki jest trochę zdenerwowany” – powiedział w piątek. Brama Południowa na konferencji prasowej na Wembley.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi i bardzo szczęśliwi, że go mamy, ale on wciąż ma 20 lat. „Sukces naszego zespołu będzie zależał od całego zespołu”.– dodał angielski technik.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że go mamy, ale on wciąż ma 20 lat

Brama Południowa

Bellingham wskazuje, jak to zrobić wystartuje w najbliższą sobotę przeciwko Brazyliiw środku pola zajmowanego przez Declana Rice’a i Phila Fodena. Zawodnik Realu Madryt może grać na nieco bardziej cofniętej pozycji niż w hiszpańskim klubie, jak to zwykle bywa w przypadku Southgate oraz ze względu na brak zawodników w podwójnym obrocie, jak np. Jordana Hendersonaktóry jest dotykany, i Kalvina Phillipsaktóry nie wziął udziału w rozmowie.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here