miW przededniu meczu towarzyskiego Maroko meczu przeciwko Angoli na Wielkim Stadionie w Agadirze – przyznał Walid Regragui Brahima Dał mu słowo już półtora roku temu. Według marokańskiego trenera ówczesny zawodnik Milanu obiecał mu, że będzie grał w drużynie „Atlas Lions”. Regragui dodatkowo ujawnił wpadł na pomysł powołania go na Igrzyska Olimpijskie w Paryżucoś, co nie wchodzi w plany Realu Madryt z żadnym z jego zawodników.

Brahima

„Dał nam słowo, gdy grał dla Milanu i nie skłamał, dotrzymał swojego zobowiązania. Zdecydował się grać z Marokiem w trudnym dla niego momencie i musimy mu powiedzieć brawo, zdobędzie serce naszych kibiców kraj. Chociaż Hiszpania go powołała, zdecydował się zagrać z Marokiem”.

„W Maroku jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy takiego gracza jak Brahim i jesteśmy pewni, że dokona wielkich rzeczy dla naszego zespołu”.

Chociaż Hiszpania go powołała, wybrał grę z Marokiem

Brahim na igrzyska?

„Jeśli trener U-23 będzie chciał Achrafa lub Brahima, będziemy go wspierać, aby rozegrał dobry turniej olimpijski. Będzie to również zależeć od klubu, ponieważ nie jest to data FIFA, ale jeśli trener go zechce, a Real Madryt pozwoli go, będziemy szczęśliwi, widząc go na igrzyskach olimpijskich.”

Rola Brahima

„Posiadanie Brahima daje nam więcej opcji taktycznych, może grać jako pomocnik”.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here