„Bez wątpienia oczywiste”: kapitan DC Pant przyznaje, że Ishant Sharma poniósł straty w meczu z PBKS

Kapitan DC Rishabh Pant uważa, że ​​drużyna przegrała mecz z PBKs po tym, jak zabrakło im jednego melonika z powodu kontuzji Ishanta Sharmy

Kapitan Delhi Capitals, Rishabh Pant, uważa, że ​​kontuzja Ishanta Sharmy kosztowała drużynę pierwszy mecz w IPL 2024 przeciwko Punjab Kings. Sam Curran i Liam Livingstone siali spustoszenie wśród meloników DC, zapewniając drużynie PBKS zwycięstwo czterema bramkami. Rozgrywający DC Ishant Sharma z trudem opuścił boisko pomiędzy 2. rundami po skręceniu kostki podczas gry w kręgle.

Rishabh Pant za porażkę DC obwinia kontuzję Ishanta Sharmy

Myślę, że kontuzja Ishanta była wyraźnie widoczna na boisku, brakowało nam już jednego melonika z powodu naszego odbijania, Abishek Porel dobrze spisał się, dając nam te dodatkowe runy, ale zawsze brakowało nam jednego melonika” – mówi Rishabh Pant po stracie DC.


Najnowsze wiadomości i aktualizacje IPL

Podczas drugiego rzutu Ishant skręcił prawą kostkę po rzucie do Prabhsimrana Singha. Chudy zawodnik nie był w stanie kontynuować gry w kręgle, dlatego fizjoterapeuta został przewieziony na boisko w celu leczenia. Ale Ishant wyglądał na bardzo cierpiącego, w wyniku czego musiał odejść od ziemi.

Ishant bezbłędnie rzucił kapitana PBKS Shikhara Dhawana i fenomenalnym dobiegiem pozbył się Jonny’ego Bairstowa, po czym ten z trudem opuścił boisko.

Wybór redaktora

KKR vs SRH WYNIK NA ŻYWO: Mayank Agarwal odchodzi, SRH traci pierwszą bramkę w pogoni za 209


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here