FC BARCELONA Ddac Plana; Antonio Prez, Dyego, Catela i Adolfo. Zagrali także: Matheus Rodrigues, Tour, Pito www 5′ i 39′, Erick Mendona, Andr Coelho w 28′, Harrison i Miquel Feixas (ps).

Trener Jessa Velasco

WNĘTRZE JANA PARASO Edu Sousa; Gadeia, Marcel, Niiazov i Bruno Taffy. Zagrali także: Marlon, Eric Prez, Felipe Valerio na 26. miejscu, Rafa Santos na 20. miejscu, Ricardo, Esteban, David Lvarez na 40. miejscu i Juanjo Angosto na 46. miejscu (ps).

Trener Daniego Rodrigueza

Cele 0-1 19′ Rafa Santos. 1-1 21′ Catela, rzut karny. 1-2 36′ Felipe Valerio. 2-2 29′ Andra Coelho. 2-3 40′ Gadea. 3-3 21′ Catela, podwójny rzut karny.

Rzuty karne: 1:0 Andra Coelho. 1-1 Marcela. 2-1 Antonio Prez. 2-2 Marlona. 2-2 Adolfo dla Juanjo Angosto. 2-2 Felipe Valerio wypada z boiska. 3-2. Erick Mendona 3:2 Bruno Taffy dla Miquela Feixasa. 4-2. Catela

arbitrzy: Cordero Gallardo i Carrillo Arroyo (Andaluzyjczycy).

FC Barcelona sięgnęła po siódmy Puchar Hiszpanii przeciwko swojemu ulubionemu rywalowi: ElPozo, która wygrała już 14 finałów: pięć w Pucharze Hiszpanii, trzy w lidze, trzy w Copa del Rey, dwa w Superpucharze i jeden w Pucharze Mistrzów UEFA w futsalu.

I to z ręki człowieka z Kadyksu, Juanjo Cateli, którego puls nie drżał nawet wtedy, gdy wykorzystał rzut karny na początku drugiej połowy, aby zremisować na jeden, ani na koniec meczu, aby doprowadzić do dogrywki za pomocą podwójnej kary, ani w serii rzutów karnych, aby zdobyć tytuł.

W bardzo ciekawym meczu w Kadyksie z dwoma innymi bohaterami, także z Kadyksu Juanem José Cordero Gallardo i Pedro Antonio Carrillo Arroyo, którzy należą do najlepszych sędziów w Hiszpanii, o czym świadczy ich nominacja do gwizdania finału krajowego festiwalu piłki nożnej halowej: Pucharu Hiszpanii i którzy wczoraj to udowodnili ich puls nie drży, będąc konsekwentnymi, to znaczy swoimi błędami.

Została minuta i 47 sekund Zrozumieli, że piłka, która trafiła Pito, trafiła w jego ramię, co oznaczało drugą żółtą kartkę dla Brazylijczyka i wydalenie środkowego Barcelony. W drodze do szatni Pito wyjaśnił Marcelowi, że piłka uderzyła go w ramię i ucho, czego sędziowie nie zrozumieli.

W obliczu nadchodzącego czasu ElPozo Murcia ma przewagę mając świadomość, że gol może być wart tytułu. A Gadeia znalazł Marcela i podwyższył na 2-3.

I jakie są sprawy. Do końca meczu pozostało nieco ponad pięć sekund, a Edu Sousa rzucił daleko w stronę Davida Álvareza, który próbując przejąć piłkę, faulował André Coelho. Ponieważ był to szósty mecz, podwójna kara pozwoliła Cateli na wymuszenie dogrywki (3-3).

Obie drużyny zgodziły się„Remis i sędziowie ponownie musieli być głównymi bohaterami w rzutach karnych. Najpierw nakazanie powtórzenia rzutu, który Juanjo Angosto dał Adolfo, a później nakazanie mu ponownego rzucenia, w drodze arbitrażu wideo, rzutu Bruno Taffy’ego przeciwko Miquelowi Feixasowi, co zakończyło się zatrzymaniem go w powtórce, aby Catela mogła podpisać taki, który jest wart tytułu.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here