Na razie w Anglii występuje skład składający się z dwóch autokarów, w którym McCullum kieruje zespołem testowym, a Motts jest trenerem drużyn ODI i T20I.

Były odbijający reprezentacji Anglii i obecny dyrektor zarządzający męskiej drużyny krykieta Rob Key dał typ Andrew Flintoffowi, aby został ich następnym trenerem. W wywiadzie dla The Telegraph Key powiedział, że „głupio” byłoby nie rozważyć Keya na to stanowisko, gdy tylko stanowisko znów będzie wolne.

46-letni Flintoff wraca na szlak po strasznym wypadku w zeszłym roku i ma podróżować z angielską drużyną jako członek personelu pomocniczego na Puchar Świata T20. „Bez wątpienia uważam, że byłby doskonałym głównym trenerem” – powiedział Key, dodając: „Kto wie, gdzie trafi w przyszłości.

„Będzie godnym kandydatem w przyszłości. Kiedy nadejdzie ten czas i ktokolwiek będzie na tym stanowisku, a może to być poza moim czasem, byłby głupi, gdyby na niego nie spojrzał.

Andrew Flintoff, przyszły trener Anglii

Obecnie angielska drużyna krykieta ma dwóch trenerów — Brendona McCulluma w drużynie testowej i Matthew Motta w formatach ograniczonej liczby gości. Ten pierwszy będzie grał w drużynie do sezonu 2025/26, do wygaśnięcia jego kontraktu. „Bardzo nam pomógł” – powiedział Key.

„Po prostu posiadanie kogoś, kto wie, jak to jest walczyć i wychodzić na drugą stronę, jest bardzo bliskie tym graczom. Kiedy mają zły dzień, potrafi to wyjaśnić. On należy do tych osób, kiedy z tobą rozmawia, ćwiczy cię.

„Ma wysoką inteligencję emocjonalną, więc rozumie, kiedy potrzebujesz wsparcia lub szczerej szczerości. To są umiejętności, które czynią wielkiego przywódcę. Przywództwo polega na tym, aby ludzie wokół ciebie czuli się lepiej, a on jest kimś takim. Ma wiele do zaoferowania.

Dlaczego Flintoff pasuje do rachunku

„Flintoff jest liderem [Ben] Stokesa. Nie będzie musiał uczyć się cech przywódczych. Ma ich pod dostatkiem, a tego właśnie potrzeba na najwyższym poziomie. Ma tę empatię, którą ma Stokes, a także jest świetnym graczem.

„On wie, jak to jest podrywać się i walczyć. Wszystkie te rzeczy, które pełnisz jako lider, czyli Twoje interakcje z ludźmi, oznaczają, że możesz wpływać na ludzi w pozytywny lub negatywny sposób poprzez wszystko, co robisz. Fred jest tego świadomy, a niewielu jest tego świadomych, i rozumie, jak używać tego daru w kontaktach z ludźmi. „

Wybór redaktora

Aktualizacje na żywo z ceremonii otwarcia IPL 2024: Akshay Kumar i Tiger Shroff rozpoczynają występ, RCB przybywa do Chepauk


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here