Racing, ofiara swoich błędów, traci pierwszą partię (0-2) i możliwość bycia jedynym liderem

On Kartagenaw swoim debiucie na ławce rezerwowych Jandrozaskoczony w ten poniedziałek Wyścigi w El Sardinero (1-2) w ostatnim meczu siódmego dnia Hiperruch LaLigi; wynik, że uniemożliwia Santanderowi powrót na prowadzenie ze stołu i tyle to nie wystarczy do malowania albinegrów Do opuścić pozycje zejście.

RĘKA MANU HERNANDO W TERENIE

W pierwszej połowie, w której Kantabryjska drużyna częściej docierała do rywali i korzystała z najlepszych okazji niebezpieczeństwa, był to „Efez„ten, któremu udało się wyjść na prowadzenie tuż przed przerwą Manu Hernando dotyka piłkę ręką w polu karnym; Luis Muñoz Oszukał Ezkietę, strzelił nisko w prawą stronę bramkarza i nie popełnił żadnego błędu (min.44).