Redmi Pad Pro pojawił się w Chinach w kwietniu tego roku z procesorem Snapdragon 7s Gen 2 SoC, baterią 10 000 mAh z obsługą szybkiego ładowania i 12,1-calowym ekranem LCD 2,5 tys. Został wymieniony w trzech konfiguracjach pamięci RAM i pamięci masowej oraz łączności Wi-Fi. Tablet nie dotarł jeszcze do Indii, ale jego premiera wydaje się nieuchronna, ponieważ tablet został dostrzeżony w Konsoli Google Play. Teraz potwierdzono, że tablet zostanie wprowadzony także w wariancie 5G.

Premiera Redmi Pad Pro 5G

Dyrektor generalny Xiaomi Lei Jun (@leijun) ogłosił w post na X (dawniej Twitter), że Redmi Pad Pro 5G będzie wyposażony w obsługę karty SIM 5G. Dokładna data premiery ani harmonogram nie zostały jeszcze ujawnione. Jun dodał, że wariant 5G będzie także obsługiwał funkcję „synchronizacji sieci”, która umożliwi użytkownikom łatwe połączenie hotspotu w telefonie z tabletem jednym dotknięciem.

Konstrukcja nadchodzącego modelu widoczna na plakacie zwiastuna jest podobna do obecnego Redmi Pad Pro. Nawet kolorystyka i akcesoria, czyli rysik, klawiatura i etui, również wydają się podobne. Występuje w odcieniach podobnych do opcji Dark Grey i Shallow Blue Bay. Sugeruje to, że poza dodatkową łącznością 5G, Redmi Pad Pro 5G prawdopodobnie będzie podobny do wersji obsługującej wyłącznie Wi-Fi.

Specyfikacje i funkcje Redmi Pad Pro 5G (oczekiwane)

Podobnie jak istniejący Redmi Pad Pro, Redmi Pad Pro 5G będzie prawdopodobnie wyposażony w 12,1-calowy panel LCD o rozdzielczości 2,5 K (2560 x 1600 pikseli) z częstotliwością odświeżania 120 Hz, częstotliwością próbkowania dotykowego do 180 Hz i szczytowym poziomem jasności 600 gnidy i ochrona Corning Gorilla Glass 3.

Oczekuje się również, że Redmi Pad Pro 5G będzie wyposażony w procesor Snapdragon 7s Gen 2, akumulator o pojemności 10 000 mAh z obsługą szybkiego przewodowego ładowania o mocy 33 W, 8-megapikselowy czujnik tylny i 8-megapikselowy czujnik przedniego aparatu. Teaser potwierdza, że ​​tablet będzie dostarczany z systemem Xiaomi HyperOS opartym na systemie Android 14.


Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegółowe informacje można znaleźć w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.Zrodlo