Według firmy Realme GT 6 będzie kolejnym smartfonem z serii GT, który zostanie wprowadzony na rynek w tym kraju. Potwierdzono, że zostanie wprowadzony na rynki światowe, w tym w Indiach. Najnowsze ogłoszenie pojawia się kilka dni po zaprezentowaniu przez firmę Realme GT 6T. Według dyrektora firmy Realme GT 7 Pro pojawi się również w Indiach jeszcze w tym roku. Uważa się, że Realme GT 6 jest rebrandowaną wersją Realme GT Neo 6, który zadebiutował w Chinach na początku tego miesiąca.

Potwierdzono premierę Realme GT 6 w Indiach

W czwartek firma ogłosiła, że ​​będzie Realme GT 6 wkrótce uruchomiony w Indiach i na innych rynkach światowych, ale nie ujawnił faktycznej daty. Potwierdzono, że oferuje funkcje klasy premium i możliwości oparte na sztucznej inteligencji. Realme promuje urządzenie pod hasłem „flagowy zabójca”.

Realme GT 6 pojawi się jako rodzeństwo Realme GT 6T. Debiut tego ostatniego oznaczał powrót serii GT na rynek międzynarodowy na początku tego miesiąca, po dwuletniej przerwie.

Spekuluje się, że Realme GT 6 będzie przemianowanym Realme GT Neo 6, które zostało zaprezentowane w Chinach 9 maja i którego cena wyniesie 2099 CNY (około 22 000 rupii) za wersję 12 GB + 256 GB.

Specyfikacje Realme GT 6 (oczekiwane)

Jeśli pojawią się twierdzenia, że ​​Realme GT Neo 6 pojawi się na rynkach światowych jako GT 6, możemy spodziewać się, że telefon będzie wyposażony w 6,78-calowy wyświetlacz LTPO AMOLED o rozdzielczości 1,5K (1264 x 2780 pikseli) i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Może być również zasilany przez ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 8s Gen 3 wykonany w procesie technologicznym 4 nm, do 16 GB pamięci RAM i do 1 TB wbudowanej pamięci.

Realme GT Neo 6 ma podwójny, trójwymiarowy układ chłodzenia z obszarem chłodzenia VC o powierzchni 10014 mm kwadratowej. Zawiera podwójny aparat tylny składający się z 50-megapikselowego czujnika Sony IMX882 i 32-megapikselowego aparatu do selfie. Posiada akumulator o pojemności 5500 mAh ze wsparciem dla ładowania o mocy 120 W.


Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegółowe informacje można znaleźć w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Zrodlo