Nothing Phone 2a może zostać wprowadzony na rynek w nowych czerwonych i żółtych wersjach kolorystycznych 29 maja, jak firma zasugerowała we wtorek w tajemniczym poście w mediach społecznościowych. Smartfon pierwotnie zadebiutował w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej. Producent smartfonów pod przewodnictwem Carla Pei wprowadził już trzecią niebieską kolorystykę swojego budżetowego smartfona kilka miesięcy po debiucie. Wariant niebieski został stworzony specjalnie dla Indii. W nadchodzących miesiącach nic nie wprowadzi na rynek wersji Community Edition telefonu 2a, która będzie wykorzystywać projekt przesłany przez entuzjastów smartfonów za pośrednictwem projektu Community Edition.

Telefon nic 2a Oczekiwane opcje kolorów

W X post, oficjalny użytkownik Nic nie napisał: „Coś wyjątkowego. Jutro.” Towarzyszył mu zwiastun składający się z trzech kolorów – niebieskiego, czerwonego i żółtego, przy czym każdy kolor zawierał szczegóły, takie jak jego szesnastkowy kod koloru, liczby CMYK i RGB oraz standard kolorów RAL.

Chociaż oficjalnie nie podano żadnych informacji na temat tajemniczego postu, wskazuje on na możliwe nowe kolorystyki, które mogą zostać wprowadzone dla Phone 2a. Smartfon jest dostępny na całym świecie w wersji czarno-białej, natomiast nowo wprowadzony wariant niebieski jest dostępny wyłącznie w Indiach.

W ciągu ostatnich kilku dni firma Nothing’s X ujawniła kilka tajemniczych informacji posty bez kontekstu, być może w celu wzbudzenia oczekiwania poprzedzającego ujawnienie nowych kolorów. Oczekuje się jednak, że nowe opcje kolorystyczne wprowadzą jedynie kosmetyczne poprawki. Warto zauważyć, że konta X firmy Nothing and Nothing India zmieniły wyświetlane obrazy i wyświetlają tekst „Nothing (R)” zawierający teraz czerwone i żółte kropki.

Zwiastun nadchodzącej odsłony jest również dostępny na Flipkart w formie mikrostrona. Na stronie widnieje napis: „Historia niezwykle wyjątkowego koloru” i tekst „wkrótce”. Choć oficjalnie nie wspomina o Telefonie 2a, w kolejnych tekstach wymienia pochwały tego konkretnego smartfona.

Ceny i dostępność telefonu Nothing Phone 2a

Nothing Phone 2a kosztuje w Indiach Rs. 23 999 za wariant 8 GB + 128 GB, Rs. 25 999 za wariant 8 GB + 256 GB i Rs. 27 999 za wariant 12 GB + 256 GB. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, niebieskiej i białej. Smartfon sprzedawany jest wyłącznie za pośrednictwem Flipkart.


Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegółowe informacje można znaleźć w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Zrodlo