PWydaje się, że to przyspieszyło. La Gazzetta dello Sport i Corriere della Sera, które już przyspieszyły podpisanie kontraktu Lewisa Hamiltona z Ferrari, donoszą, że Carlos Sainz będzie bliski osiągnięcia porozumienia z Mercedesem. Kierowca z Madrytu nie ma jeszcze miejsca w 2025 roku, a wokół niego krążyło wiele plotek.

Nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale według dwóch włoskich mediów Mogłoby to zostać ogłoszone za kilka tygodni. Jeśli do tego dojdzie, Hiszpan będzie dzielić drużynę z Georgem Russellem w Mercedesie, który będzie próbował znaleźć sposób na powrót do bycia dominującym zespołem, jakim był wcześniej.

To jest Wolff Przez cały sezon ostrzegał, że taki ruch może nastąpić, a przy wielu okazjach ostrzegał, że kierowca Ferrari znajduje się na jego liście opcji do zastąpić siedmiokrotnego mistrza świata. Przedłużenie zatrudnienia Fernando Alonso w Aston Martinie mogło przyspieszyć pracę Carlosa w niemieckim zespole.

Według tego, co podkreślają we Włoszech, Zaproponowaliby mu dwuletni kontrakt, abym mógł towarzyszyć im przy zmianie przepisów, gdzie będą mieli możliwości powrotu na szczyt. Jeśli umowa z Sainzem zostanie zamknięta, Mercedes będzie szukał miejsca w Williamsie zamiast innej opcji, czyli Kimi Antonelliego.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here