Sezon IPL wciąż się rozwija, Ishan Kishan ma wiele okazji, aby zaprezentować swój talent i umocnić swoje aspiracje w Pucharze Świata. Świat krykieta będzie uważnie obserwował, czy uda mu się kontynuować swoje imponujące występy w meczu przeciwko RCB.

Imponujące uderzenie Ishana Kishana w 69 runach dla Mumbai Indians (MI) przeciwko Royal Challengers Bengaluru (RCB) ponownie rozpaliło jego nadzieje na udział w Pucharze Świata ICC T20. Ten imponujący występ następuje po serii stonowanych wyników, co rodzi pytania o jego formę.

IPL 2024 NA ŻYWO

Dociekliwy umysł fanów z udziałem Ishana Kishana

Dodając warstwę intrygi, fan zadał niedawno interesujące pytanie byłemu trenerowi SunRisers Hyderabad (SRH) Tomowi Moody’emu podczas dyskusji w ESPNcricinfo. Pytanie dotyczyło megaaukcji IPL 2022, podczas której Ishan Kishan został wypuszczony przez MI, a później odkupiony przez MI za oszałamiającą kwotę 15,25 crore rupii.

Fan specjalnie zapytał: „Czy Tom żałuje, że nie zdecydował się na zakup Ishana Kishana za ponad 15 crore na aukcji SRH?”

Humorystyczna odpowiedź Toma Moody’ego

Tom Moody, znany ze swojego dowcipu, udzielił przezabawnej odpowiedzi, która doskonale zażegnała potencjalnie niezręczną sytuację. Po prostu stwierdził, „Panowie, nie trzymałem wiosła”. Ta sprytna odpowiedź potwierdziła ciekawość fana, jednocześnie żartobliwie dystansując się od decyzji dotyczących aukcji.

Ishan Kishan stara się o wybór do Pucharu Świata T20

Chociaż pytanie na aukcji było lżejsze, w centrum uwagi pozostają wysiłki Ishana Kishana mające na celu zapewnienie sobie miejsca w indyjskiej kadrze na Puchar Świata T20. Jego niedawne puknięcie to pozytywny krok, ale konsekwentne występy przez cały sezon IPL mają kluczowe znaczenie, aby zaimponować selekcjonerom.

Sam Ishan Kishan utrzymuje zrównoważone podejście, stwierdzając: „To nie jest w moich rękach i teraz traktuję wszystko bardzo spokojnie. Trzeba brać udział w jednym meczu na raz.” To dojrzałe spojrzenie pokazuje, że rozumie, że selekcja nie zależy wyłącznie od indywidualnych osiągnięć.

Sezon IPL wciąż się rozwija, Ishan Kishan ma wiele okazji, aby zaprezentować swój talent i umocnić swoje aspiracje w Pucharze Świata. Świat krykieta będzie uważnie obserwował, czy uda mu się kontynuować swoje imponujące występy w meczu przeciwko RCB.

Wybór redaktora

DRS, 13 kwietnia: DC kończy passę LSG, Pant cofa zegar i szaleje gorączka Thala Dhoni


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here