W tym tygodniu Donald Trump podczas kampanii wyborczej zatrzymał się w Chick-Fil-A i zamówił 30 koktajli mlecznych oraz „trochę kurczaka”. Jednak Seth Meyers jest całkiem pewien, że Trump ostatecznie nie zapłacił za swój posiłek.

Gospodarz „Late Night” szczególnie uśmiał się, gdy były prezydent podjął próbę krótkiej pogawędki z dyżurującymi pracownikami, podczas której pytał ich, czy interesy dobrze się układają i czy „wszyscy się bogacą, prawda?”

„To tak, jakby nigdy w życiu nie rozmawiał z normalnymi ludźmi. Czy on myśli, że są właścicielami Chick-Fil-A? Chociaż, jeśli mnie pytasz, zasługują na to, aby być bogaci, z pewnością bogatsi niż Donald Trump” – powiedział Meyers. „I zasługują na podwyżkę za pracę na tej zmianie, ponieważ on z pewnością nie płacić.”

Następnie Meyers zażartował, że Trump prawdopodobnie myślał, że Chick-Fil-A to skrót od „Chick-Fil-Layaway”. Gospodarz był również dość oszołomiony faktem, że Trump po prostu zamówił „trochę kurczaka”, zamiast poprosić o coś konkretnego z menu.

„To Chick-Fil-A, wszystko jest jak kurczak! To jakby wejść do hotelowego baru i poprosić o kieliszek najlepszego alkoholu” – zażartował. „Czy jesteś tajną istotą pozaziemską? „Chciałbym spróbować twojego najlepszego mięsa z kurczaka, może ramienia lub dzioba”.

Cały fragment Setha Meyersa „A Closer Look” możesz obejrzeć w powyższym filmie.

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here